Πρόγραμμα Β’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας Β’ Όμιλος – Α’ Γύρος

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2020-2021
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/10/2020 16:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/10/2020 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/10/2020 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10/2020 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/11/2020 16:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 1/11/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/11/2020 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/11/2020 16:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/11/2020 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/11/2020 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/11/2020 11:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/11/2020 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΡΕΠΟ:  ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/11/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/11/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/11/2020 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 15/11/2020 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11/2020 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/2020 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11/2020 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11/2020 11:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΡΕΠΟ: Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11/2020 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11/2020 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11/2020 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12/2020 11:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12/2020 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12/2020 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12/2020 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/12/2020 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/12/2020 11:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ.”
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/12/2020 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/12/2020 11:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12/2020 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ.”
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/12/2020 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/12/2020 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΡΕΠΟ: Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος:        Σ .Κόκκαλης
Μέλη:   Αλ.Μάρης – Δ. Μαυροκέφαλος

 

About the author

Leave a Reply