ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2020-2021
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9/2020 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9/2020 16:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9/2020 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9/2020 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/9/2020 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/9/2020 16:00 ΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/9/2020 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ        
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/10/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/10/2020 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/10/2020 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/10/2020 16:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/10/2020 16:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/10/2020 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/10/2020 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ        
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/10/2020 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/10/2020 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/10/2020 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/10/2020 16:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10/2020 16:00 ΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10/2020 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/10/2020 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΡΕΠΟ: ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ        
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10/2020 16:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ       ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10/2020 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ       ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10/2020 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10/2020 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/10/2020 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ        
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10/2020 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/10/2020 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10/2020 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10/2020 16:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10/2020 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10/2020 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10/2020 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ        
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2020 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2020 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2020 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ        
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/11/2020 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/11/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/11/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/11/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/11/2020 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/11/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/11/2020 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΡΕΠΟ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ        
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/11/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/11/2020 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/11/2020 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/11/2020 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/11/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/11/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/11/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ        
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/2020 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/2020 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/2020 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/2020 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ        
10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11/2020 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11/2020 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ        
11η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12/2020 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12/2020 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12/2020 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ        
12η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/12/2020 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/12/2020 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ        
13η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12/2020 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12/2020 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12/2020 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12/2020 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/12/2020 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12/2020 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ        
14η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 23/12/2020 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΤΕΤΑΡΤΗ 23/12/2020 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 23/12/2020 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 23/12/2020 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 23/12/2020 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 23/12/2020 15:00 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 23/12/2020 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ        
15η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2021 15:00 ΛΕΥΚΑΔΑΣ”ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ.”
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2021 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2021 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/1/2021 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2021 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ “Κ.ΘΑΝΟΥ”
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2021 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2021 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ        
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος:        Σ .Κόκκαλης
Μέλη:   Αλ.Μάρης – Δ. Μαυροκέφαλος

 

About the author

Leave a Reply