ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-12  Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2021-22

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-12  Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2021-2022
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2022 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 14:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 14:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 13:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2022 13:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 13:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4/2022 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4/2022 11:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4/2022 14:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/4/2022 13:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΡΕΠΟ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/4/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/4/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/4/2022 13:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/4/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/4/2022 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2002 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2002 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2002 14:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2002 13:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΣΑΒΒΑΤΟ 7/5/2022 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΡΕΠΟ: ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/5/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/5/2022 11:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/5/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/5/2022 13:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/5/2022 13:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΡΕΠΟ: Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/5/2022 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/5/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/5/2022 13:30 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/5/2022 13:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/5/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ        
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/5/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/5/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/5/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 29/5/2022 13:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/5/2022 14:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6/2022 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6/2022 13:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/6/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2022 13:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2022 13:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ
11η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/6/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/6/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/6/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΘΛ. ΣΥΛΛ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/6/2022 13:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/6/2022 14:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ
ΡΕΠΟ: Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος: ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Μέλη:   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ. – ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ Ν.