ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-14  Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ Αγωνιστικής περιόδου 2021-2022

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-14  Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2021-2022
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΡΕΠΟ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΡΙΑ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 10:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΡΕΠΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 10:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΡΙΑ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΡΕΠΟ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΟ ΡΙΑ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 10:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΡΕΠΟ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΡΙΑ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4/2022 10:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4/2022 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΡΕΠΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΡΕΠΟ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2022 10:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2022 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/5/2022 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/5/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/5/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/5/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΟ ΡΙΑ ΡΕΠΟ
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος: ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Μέλη:   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ. – ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ Ν.