ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-14  Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ, Α΄ ΚΑΙ Β’ ΓΥΡΟΣ 2021-22

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-14  Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2021-2022
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12/2021 11:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12/2021 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12/2021 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12/2021 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/12/2021 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΡΙΑ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΤΕΤΑΡΤΗ 29/12/2021 10:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 29/12/2021 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΤΕΤΑΡΤΗ 29/12/2021 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 29/12/2021 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 29/12/2021 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 10:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 9/1/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΡΙΑ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/1/2022 10:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/1/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/1/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 16/1/2022 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 11:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΟ ΡΙΑ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 10:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 10:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΡΙΑ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 10:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 11:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 10:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΟ ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 11:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος: ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Μέλη:   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ. – ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ Ν.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-14  Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2021-2022
Β’ ΓΥΡΟΣ
10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΡΙΑ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 10:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
11η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 11:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 10:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
12η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΡΙΑ Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 10:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
13η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
14η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 3/4/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
15η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΡΙΑ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 10:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2022 11:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
16η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4/2022 10:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4/2022 11:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4/2022 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/4/2022 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
17η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/4/2022 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/4/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/4/2022 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΡΙΑ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/4/2022 10:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/4/2022 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
18η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2022 10:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2022 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2022 10:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Α.Ε. ΖΑΛΟΓΓΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2022 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΡΙΑ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος: ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Μέλη:   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ. – ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ Ν.