ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2021-2022
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/10/2021 15:30 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/10/2021 15:30 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/10/2021 15:30 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/10/2021 15:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/10/2021 15:30 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/10/2021 15:30 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/10/2021 15:30 ΜΥΤΙΚΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 9/10/2021 15:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/10/2021 15:30 ΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/10/2021 15:30 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/10/2021 15:30 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/10/2021 15:30 ΛΟΥΡΟΥ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 16/10/2021 15:30 ΩΡΩΠΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/10/2021 15:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/10/2021 15:30 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/10/2021 15:30 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/10/2021 15:30 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/10/2021 15:30 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021 15:30 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021 15:30 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021 15:30 ΜΥΤΙΚΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021 15:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021 15:30 ΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10/2021 15:30 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/10/2021 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 15:00
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/11/2021 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/11/2021 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 15:00
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/11/2021 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2021 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2021 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2021 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2021 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2021 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11/2021 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/12/2021 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
11η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/12/2021 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
*ΣΤΟΥΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ “ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ”, Η ΕΔΡΑ ΘΑ ΟΡΙΖΕΤΑΙ ΚΆΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ.
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος: ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Μέλη:   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ. – ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ Ν.

Leave a Reply