ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ, Β΄ ΓΥΡΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2021-2022
Β’ ΓΥΡΟΣ
12η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/1/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
13η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1/2022 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1/2022 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1/2022 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1/2022 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/1/2022 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
14η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/1/2022 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
15η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/1/2022 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
16η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 15:00
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
17η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
18η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/2/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/2/2022 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/2/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/2/2022 15:00
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/2/2022 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/2/2022 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
19η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 26/2/2022 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
20η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2022 15:00
21η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ, “ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ”
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2022 15:00
22η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2022 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ, “ΚΑΤ.ΘΑΝΟΥ”
*ΣΤΟΥΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ “ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ”, Η ΕΔΡΑ ΘΑ ΟΡΙΖΕΤΑΙ ΚΆΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ.
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος: ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Μέλη:   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ. – ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ Ν.