ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣ ΚΑΤΗΓ Ε.Π.Σ. Π-Λ 2021-2022,Β’ ΟΜΙΛΟΣ, Β’ ΓΥΡΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2021-2022
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 11:00 ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/1/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
11η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/1/2022 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
12η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ”
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2/2022 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”
13η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2022 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”
14η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 11:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ”
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/2/2022 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
15η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 11:00 ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 27/2/2022 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
16η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 11:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/3/2022 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
17η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 11:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ”ΧΑΪΔΟΣ ΘΕΟΔ”
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 15:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ”ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ ΠΑΝ”
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 15:00 ΑΓΙΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/3/2022 15:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
18η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/3/2022 16:00 ΑΓΙΑΣ
Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου
Πρόεδρος: ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Μέλη:   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ. – ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ Ν.