ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.ΠΡΕΒ.-ΛΕΥΚ. , Α’ ΦΑΣΗ, 2021-22
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ: ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

 

Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓ. Ε.Π.Σ.ΠΡΕΒ.-ΛΕΥΚ 2021-22
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΡΕΠΟ: ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
11η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
12η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
13η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

Leave a Reply