ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.ΠΡΕΒ.-ΛΕΥΚ. , Β’ ΦΑΣΗ, 2021-22
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2016
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

 

Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤ. Ε.Π.Σ.Π.-Λ. , Α’ ΟΜΙΛΟΣ 2021-22
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2020 ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ

 

Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤ. Ε.Π.Σ.Π.-Λ. , Β’ ΟΜΙΛΟΣ 2021-22
1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Σ.ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΝΑΒΑ ΛΟΥΡΟΥ 2020
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

Leave a Reply