ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ-14, Β' ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Β' ΟΜΙΛΟΣ

         

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β')

ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΟ ΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

11:30

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

11:30

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

11:30

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β')

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

11:30

ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΟ ΡΙΑ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

11:30

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΡΙΑ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β')

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

11:30

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.

ΑΟ ΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

11:30

ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β')

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

11:30

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟ ΡΙΑ

ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

11:30

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β')

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

11:30

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       
           
           

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Β' ΟΜΙΛΟΣ

         

Β' ΓΥΡΟΣ

         
           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β')

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

11:30

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΡΙΑ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

11:30

ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

           

7η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/1/2019

11:30

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β')

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/1/2019

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/1/2019

11:30

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

           

8η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.

ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/1/2019

11:30

ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β')

ΑΟ ΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

27/1/2019

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/1/2019

11:30

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

           

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟ ΡΙΑ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/2/2019

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β')

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/2/2019

11:30

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/2/2019

11:30

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

           

10η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004

ΑΟ ΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/2/2019

11:30

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ.

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/2/2019

11:30

ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β')

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/2/2019

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00