ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ,Β' ΟΜ. 2017-18

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18
           
  Β' ΟΜΙΛΟΣ        
Α' ΓΥΡΟΣ          
           
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΡΙΑ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 18/3/2018 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΚΥΡΙΑΚΗ 18/3/2018 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/3/2018 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 25/3/2018 16:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/3/2018 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/3/2018 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/4/2018 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/4/2018 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 1/4/2018 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΤΕΤΑΡΤΗ 4/4/2018 16:30 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΤΕΤΑΡΤΗ 4/4/2018 16:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΤΕΤΑΡΤΗ 4/4/2018 16:30 ΠΑΡΓΑΣ
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 15/4/2018 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/4/2018 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/4/2018 11:00 ΠΑΡΓΑΣ

 

Β' ΓΥΡΟΣ          
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/4/2018 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 22/4/2018 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/4/2018 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΤΕΤΑΡΤΗ 25/4/2018 16:30 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ο. ΡΙΑ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/4/2018 16:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΤΕΤΑΡΤΗ 25/4/2018 16:30 ΠΑΡΓΑΣ
           
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΚΥΡΙΑΚΗ 29/4/2018 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΚΥΡΙΑΚΗ 29/4/2018 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 29/4/2018 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
           
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5/2018 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5/2018 11:00 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5/2018 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΚΥΡΙΑΚΗ 13/5/2018 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 13/5/2018 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/5/2018 16:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
           
                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΑ ΜΕΛΗ      
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ Σ.ΚΟΚΚΑΛΗΣ        
  Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ        

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00