ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ-14, Α' ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Α' ΟΜΙΛΟΣ

         

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

11:30

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

11:30

ΝΥΔΡΙΟΥ

           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

11:30

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

11:30

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

11:30

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       
           
           

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Α' ΟΜΙΛΟΣ

         

Β' ΓΥΡΟΣ

         
           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

11:30

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

11:30

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

7η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/1/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/1/2019

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/1/2019

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           

8η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

27/1/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/1/2019

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

27/1/2019

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/2/2019

11:30

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/2/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/2/2019

11:30

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

           

10η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/2/2019

11:30

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/2/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/2/2019

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00