ΤΕΛΙΚΟΣ Κ-14, 14/4/2019

   Σας κοινοποιούμε το Πρόγραμμα της Τελικής Φάσης σύμφωνα με την τελική βαθμολογία για την ανάδειξη του Πρωταθλητή και τα αποτελέσματα των Ημιτελικών στο Πρωτάθλημα Υποδομών Κ-14 της Ένωσής μας Περιόδου 2018-19.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

ΤΕΛΙΚΟΣ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/4/2019

16:30

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

*Σε περίπτωση ισοπαλίας αρχίζει η Διαδικασία των πέναλτι χωρίς παράταση για να αναδειχθεί ο Νικητής.

   Παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες.

ΑΦΙΣΑ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ-14

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ-14,30/3/2019

   Σας κοινοποιούμε το Πρόγραμμα της Ημιτελικής Φάσης σύμφωνα με την τελική βαθμολογία για την ανάδειξη του Πρωταθλητή στο Πρωτάθλημα Υποδομών Κ-14 της Ένωσής μας Περιόδου 2018-19.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΑΟ ΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/3/2019

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/3/2019

11:00

ΛΟΥΡΟΥ

 

*Σε περίπτωση ισοπαλίας αρχίζει η Διαδικασία των πέναλτι χωρίς παράταση για να αναδειχθεί ο Νικητής.

   Παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες.

ΑΛΛΑΓΕΣ Κ-14,10Η ΑΓΩΝ.

Σας γνωρίζουμε ότι οι παρακάτω αγώνες Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-14, 10η ΑΓΩΝ., ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-19 θα διεξαχθούν ως εξής

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Α' ΟΜΙΛΟΣ

         

Β' ΓΥΡΟΣ

         

10η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/2/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

Β' ΟΜΙΛΟΣ

         

Β' ΓΥΡΟΣ

         

10η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β')

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/2/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ-12 ΤΟΥΡΝΟΥΑ-FESTIVAL, 2018-19

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 ΤΟΥΡΝΟΥΑ FESTIVAL
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019
           
Α' ΟΜΙΛΟΣ          
Α' ΓΥΡΟΣ          
           
1η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α' ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019 16:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΡΙΑ        
           
2η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3/2019 11:00 LEFKADA SOCCER CLUB 8x8
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Ο. ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 11:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ/ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α'        
           
3η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α' ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/2019 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/2019 11:00 ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ        
           
4η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α' Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4/2019 16:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 11:00 LEFKADA SOCCER CLUB 8x8
ΡΕΠΟ: ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ        
           
5η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α' ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2019 11:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ/ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/2019 11:00 ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014        
           
           
Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου        
Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας         
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος        
           
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12  ΤΟΥΡΝΟΥΑ FESTIVAL
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019
           
Α' ΟΜΙΛΟΣ          
Β' ΓΥΡΟΣ          
           
6η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α' ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019 11:00 LEFKADA SOCCER CLUB 8x8
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4/2019 11:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ/ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΡΙΑ        
           
7η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 5/5/2019 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/5/2019 11:00 ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΕΠΟ: Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α'        
           
8η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α' ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/5/2019 17:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 Α.Ο. ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/5/2019 11:00 LEFKADA SOCCER CLUB 8x8
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ        
           
9η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΡΙΑ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α' ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5/2019 17:00 ΚΑΛΑΜΙΤΣΙ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5/2019 11:00 ΒΑΡΔΑΝΙΑ/ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ        
           
10η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α' ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/5/2019 17:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ο. ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/5/2019 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014        
           
           
Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου        
Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας         
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος        

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 ΤΟΥΡΝΟΥΑ FESTIVAL
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019
           
Β' ΟΜΙΛΟΣ          
Α' ΓΥΡΟΣ          
           
1η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019 11:00 FILIPPION FOOTBALL CLUB
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019 16:00 SPORTLAND SPORT CENTER ΠΑΡΓΑ 
           
2η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3/2019 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3/2019 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/3/2019 16:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
           
3η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/2019 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/2019 16:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/3/2019 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
           
4η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4/2019 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4/2019 11:00 FILIPPION FOOTBALL CLUB
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4/2019 11:00 SPORTLAND SPORT CENTER ΠΑΡΓΑ 
           
5η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/2019 17:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/2019 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 14/4/2019 11:00 SPORTLAND SPORT CENTER ΠΑΡΓΑ 
           
           
Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου        
Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας         
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος        
           
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12 ΤΟΥΡΝΟΥΑ FESTIVAL
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019
           
Β' ΟΜΙΛΟΣ          
Β' ΓΥΡΟΣ          
           
6η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019 17:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
           
7η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/5/2019 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/5/2019 11:00 FILIPPION FOOTBALL CLUB
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' ΚΥΡΙΑΚΗ 5/5/2019 11:00 SPORTLAND SPORT CENTER ΠΑΡΓΑ 
           
8η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/5/2019 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' ΚΥΡΙΑΚΗ 12/5/2019 11:00 FILIPPION FOOTBALL CLUB
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/5/2019 11:00 SPORTLAND SPORT CENTER ΠΑΡΓΑ 
           
9η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5/2019 17:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5/2019 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5/2019 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
           
10η Αγωνιστική          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' ΚΥΡΙΑΚΗ 26/5/2019 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/5/2019 11:00 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2004 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/5/2019 11:00 FILIPPION FOOTBALL CLUB
           
           
Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου        
Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας         
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος        

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ-14, Α' ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Α' ΟΜΙΛΟΣ

         

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

11:30

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

11:30

ΝΥΔΡΙΟΥ

           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

11:30

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

11:30

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

11:30

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       
           
           

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Α' ΟΜΙΛΟΣ

         

Β' ΓΥΡΟΣ

         
           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

11:30

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

11:30

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

7η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/1/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/1/2019

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/1/2019

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           

8η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

27/1/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/1/2019

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

27/1/2019

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/2/2019

11:30

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/2/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/2/2019

11:30

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

           

10η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/2/2019

11:30

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/2/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α')

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/2/2019

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00