ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ 2017-18,Α΄ΓΥΡΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18

     
 
   
 

Α' ΟΜΙΛΟΣ

       

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

11:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

11:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

       
           
           

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                       

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

11:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

11:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

       
           
           
           

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

11:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

11:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΡΕΠΟ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

       
           
           

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                       

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

11:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

11:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

       
           
           

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/12/2017

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/12/2017

11:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

       
           
           

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                       

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

11:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

11:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

       
           
           

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

11:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

11:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΡΕΠΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄

       
           
           

                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

 

ΤΑ ΜΕΛΗ

   

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ

 

Σ.ΚΟΚΚΑΛΗΣΣ

   
   

Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ

   

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00