ΤΕΛΙΚΟΣ Κ-16, 31/3/2019

   Σας κοινοποιούμε το Πρόγραμμα της Τελικής Φάσης σύμφωνα με την τελική βαθμολογία για την ανάδειξη του Πρωταθλητή και τα αποτελέσματα των Ημιτελικών στο Πρωτάθλημα Υποδομών Κ-16 της Ένωσής μας Περιόδου 2018-19.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-16 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

ΤΕΛΙΚΟΣ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

31/3/2019

16:00

ΛΟΥΡΟΥ

 

*Σε περίπτωση ισοπαλίας αρχίζει η Διαδικασία των πέναλτι χωρίς παράταση για να αναδειχθεί ο Νικητής.

   Παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες.

Κ-16, ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 2018-19

Σας κοινοποιούμε το Πρόγραμμα της Ημιτελικής Φάσης σύμφωνα με την τελική βαθμολογία για την ανάδειξη του Πρωταθλητή στο Πρωτάθλημα Υποδομών Κ-16 της Ένωσής μας Περιόδου 2018-19.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-16 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/3/2019

11:30

ΛΟΥΡΟΥ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/3/2019

15:30

ΛΟΥΡΟΥ

*Σε περίπτωση ισοπαλίας αρχίζει η Διαδικασία των πέναλτι χωρίς παράταση για να αναδειχθεί ο Νικητής.

   Παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες.

Κ-16,ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ ΑΓΩΝ.,1Η ΑΓΩΝ.

Σας γνωρίζουμε ότι ο παρακάτω αγώνας Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-16, 1η ΑΓΩΝ., Α’ ΟΜΙΛ., ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-19 θα διεξαχθεί την Κυριακή 16/12/2018 και ώρα 11:00 στο Γήπεδο ΒΟΝΙΤΣΑΣ.

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

11:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ! Κ-16, 3Η ΑΓΩΝ.,02-03/2/2019

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ότι οι παρακάτω αναβληθέντες αγώνες Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-16, 3η ΑΓΩΝ., ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-19 θα διεξαχθούν ως εξής

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-16 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Α' ΟΜΙΛΟΣ

         

Α' ΓΥΡΟΣ

         

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/3/2019

11:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

 -  -
           

Β' ΟΜΙΛΟΣ

         

Α' ΓΥΡΟΣ

         

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/3/2019

11:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/3/2019

11:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ-16, Α' ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-16 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Α' ΟΜΙΛΟΣ

         

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/12/2018

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/12/2018

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/1/2019

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       
           
           

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-16 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Α' ΟΜΙΛΟΣ

         

Β' ΓΥΡΟΣ

         
           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

20/1/2019

11:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/1/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/2/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/2/2019

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/2/2019

11:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/2/2019

11:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00