ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Β΄ΟΜΙΛΟΣ (14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ Ν Ι Η ΒΑΘΜΟΙ
1. ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 12 71 15 11 1 0 34
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 12 61 15 9 0 3 27
3. ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' 12 50 30 8 1 3 25
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 12 45 29 7 0 5 21
5. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β' 12 21 73 4 0 8 12
6. ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12 12 65 2 0 10 6
  Η ΟΜΑΔΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Β΄ΟΜΙΛΟΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Β΄ΟΜΙΛΟΣ (13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ Ν Ι Η ΒΑΘΜΟΙ
1. ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 11 68 15 10 1 0 31
2. ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' 11 49 25 8 1 2 25
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 11 58 15 8 0 3 24
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 11 40 28 6 0 5 18
5. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β' 12 21 73 4 0 8 12
6. ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 11 12 62 2 0 9 6
  Η ΟΜΑΔΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Β΄ΟΜΙΛΟΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Β΄ΟΜΙΛΟΣ (11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ Ν Ι Η ΒΑΘΜΟΙ
1. ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 9 59 13 8 1 0 25
2. ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' 10 48 18 8 1 1 25
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 9 54 13 7 0 2 21
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 9 36 24 5 0 4 15
5. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β' 10 14 73 2 0 8 6
6. ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 9 11 54 2 0 7 6
  Η ΟΜΑΔΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Β΄ΟΜΙΛΟΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Β΄ΟΜΙΛΟΣ (12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ Ν Ι Η ΒΑΘΜΟΙ
1. ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 10 61 14 9 1 0 28
2. ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' 10 48 18 8 1 1 25
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 10 55 15 7 0 3 21
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 10 40 25 6 0 4 18
5. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β' 11 17 73 3 0 8 9
6. ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 10 12 58 2 0 8 6
  Η ΟΜΑΔΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Β΄ΟΜΙΛΟΣ (10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ Β΄ΟΜΙΛΟΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ Ν Ι Η ΒΑΘΜΟΙ
1. ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 8 53 13 7 1 0 22
2. ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β' 9 45 18 7 1 1 22
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 9 54 13 7 0 2 21
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 8 29 21 4 0 4 12
5. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β' 9 11 66 2 0 7 6
6. ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 8 11 48 2 0 6 6
  Η ΟΜΑΔΑ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00