ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΟΜΙΛΟΥ , Β΄ΓΥΡΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18

     
 
   
 

Β' ΟΜΙΛΟΣ

       

Β' ΓΥΡΟΣ

         
           

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/1/2018

11:00

ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΟ ΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/1/2018

11:00

ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/1/2018

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

           
           

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟ ΡΙΑ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/1/2018

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/1/2018

11:00

Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/1/2018

11:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

           
           

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/1/2018

11:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΟ ΡΙΑ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

28/1/2018

11:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄

ΚΥΡΙΑΚΗ

28/1/2018

11:00

ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

           
           

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/2/2018

11:00

Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/2/2018

11:00

ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄

ΑΟ ΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/2/2018

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

           
           

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/2/2018

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/2/2018

11:00

ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΟ ΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/2/2018

11:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

           
           
           
           
           

                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

 

ΤΑ ΜΕΛΗ

   

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ

 

Β.ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ

   
   

Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ

   
           
           
           

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ΟΜΙΛΟΥ

Σας γνωρίζουμε ότι ο αγώνας ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ , 4η ΑΓΩΝ.  Β΄ ΟΜΙΛΟΥ, ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18 «ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  – ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ», θα διεξαχθεί την Κυριακή 10/12/2017 και ώρα 11:00 στο γήπεδο ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ.

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ , 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σας γνωρίζουμε ότι ο αγώνας ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, Β’ ΟΜΙΛΟΥ,2η ΑΓΩΝ., ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18 «Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΟ ΡΙΑ», θα διεξαχθεί το Σάββατο 18/11/2017 και ώρα 11:00 στο γήπεδο ΛΟΥΡΟΥ.

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                         ΤΑ ΜΕΛΗ

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                  Α)ΚΟΚΚΑΛΗΣ  Σ.

-ΚΥΠΕΛΛΟΥ                                                   Β)ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Δ.

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ

            

ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ , Β΄ΟΜΙΛΟΣ , 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

    Σας γνωρίζουμε ότι ο αγώνας ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, Β’ ΟΜΙΛΟΥ,2η ΑΓΩΝ., ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18 «ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ», θα διεξαχθεί την Κυριακή  19/11/2017 και ώρα 10:30 στο γήπεδο ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ .

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                         ΤΑ ΜΕΛΗ

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                  Α)ΚΟΚΚΑΛΗΣ  Σ.

-ΚΥΠΕΛΛΟΥ                                                  Β)ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Δ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ΟΜΙΛΟΥ 2017-18,Α΄ΓΥΡΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18

     
 
   
 

Β' ΟΜΙΛΟΣ

       

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

11:00

Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΡΙΑ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

11:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

           
           

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΟ ΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

11:00

ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

11:00

ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

           
           

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

11:00

ΠΑΡΓΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

11:00

Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

           
           

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                       

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/12/2017

11:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

11:00

ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΟ ΡΙΑ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/12/2017

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

           
           

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                      

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

11:00

Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΡΙΑ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

11:00

ΠΑΡΓΑΣ

           
           
           

                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

 

ΤΑ ΜΕΛΗ

   

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ

 

Σ.ΚΟΚΚΑΛΗΣ

   
   

Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ

   

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00