ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12(3οs ΟΜΙΛΟΣ-6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  3os ΟΜΙΛΟΣ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ Ν Ι Η ΒΑΘΜΟΙ
1. ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5 10 3 5 0 0 15
2. ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 5 10 4 4 0 1 12
3. ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 5 11 3 3 1 1 10
4. ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ 5 8 6 2 1 2 7
5. ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 5 9 10 2 0 3 6
6. ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 6 3 12 0 1 5 1
7. ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 5 2 14 0 1 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12(3οs ΟΜΙΛΟΣ-5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  3os ΟΜΙΛΟΣ(5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ Ν Ι Η ΒΑΘΜΟΙ
1. ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4 9 3 4 0 0 12
2. ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4 8 3 3 0 1 9
3. ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 4 9 2 3 0 1 9
4. ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 4 8 8 2 0 2 6
5. ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ 4 6 4 2 0 2 6
6. ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 5 3 11 0 1 4 1
7. ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 5 2 14 0 1 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12(3οs ΟΜΙΛΟΣ-3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  3os ΟΜΙΛΟΣ (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ Ν Ι Η ΒΑΘΜΟΙ
1. ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 6 2 2 0 0 6
2. ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2 7 4 2 0 0 6
3. ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 3 7 2 2 0 1 6
4. ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3 5 3 2 0 1 6
5. ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2 3 3 1 0 1 3
6. ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 3 3 8 0 0 3 0
7. ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 3 2 11 0 0 3 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12(3οs ΟΜΙΛΟΣ-4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  3os ΟΜΙΛΟΣ (4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ Ν Ι Η ΒΑΘΜΟΙ
1. ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3 8 3 3 0 0 9
2. ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 4 8 3 3 0 1 9
3. ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 3 7 2 2 0 1 6
4. ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 3 8 6 2 0 1 6
5. ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3 6 3 2 0 1 6
6. ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 4 3 11 0 0 4 0
7. ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 4 2 14 0 0 4 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12(3οs ΟΜΙΛΟΣ-2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-12
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  3os ΟΜΙΛΟΣ (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ Ν Ι Η ΒΑΘΜΟΙ
1. ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 6 2 2 0 0 6
2. ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1 4 2 1 0 0 3
3. ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1 1 0 1 0 0 3
4. ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ 2 2 2 1 0 1 3
5. ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2 2 2 1 0 1 3
6. ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ 2 2 6 0 0 2 0
7. ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ 2 2 5 0 0 2 0

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30