ΚΥΠΕΛΛΟ, Β' ΦΑΣΗ

KΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

           

Β' ΦΑΣΗ

         
           

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

9/10/2019

15:30

ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

9/10/2019

15:30

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΤΕΤΑΡΤΗ

9/10/2019

15:30

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

16/10/2019

15:30

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

16/10/2019

15:30

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

16/10/2019

15:30

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 

ΤΕΤΑΡΤΗ

16/10/2019

15:30

ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000(παραιτήθηκε από κλήρωση- Κύπελλο)

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

       
           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Α' ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 2019-20

KΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020
           
Α' ΦΑΣΗ          
           
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9/2019 16:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9/2019 16:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9/2019 16:30 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9/2019 16:30 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/9/2019 16:30 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/9/2019 16:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   ΚΥΡΙΑΚΗ 15/9/2019 16:30 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/9/2019 16:30 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
           
           
ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ          
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014          
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ          
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016          
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ           
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ          
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ          
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ          
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000(παραιτήθηκε από κλήρωση-Κύπελλο)          
           
           
Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου        
Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας         
Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος        
           

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30