ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Γ΄ΦΑΣΗ

Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
           
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
ΠΟΔΟΣΦ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18
Γ΄ ΦΑΣΗ
           
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 29/11/2011 14:30 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. ΤΕΤΑΡΤΗ 29/11/2017 14:30 ΠΑΡΓΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 6/12/2017 14:30 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 6/12/2017 14:30 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
           
           
O ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ                                                                               ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΥΠΕΛΛΟΥ          
ΤΖΙΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α)ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    
  Β)ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    

Γ΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2017/18,ΖΕΥΓΑΡΙΑ

  Την Τετάρτη 18/10/2017 πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ένωσης η κλήρωση της Γ΄ φάσης του κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πρέβεζας-Λευκάδας 2017-18.
  Τα 4 ζευγάρια που προέκυψαν από την κλήρωση για τη Γ΄ φάση του Κυπέλλου περιόδου 2017-2018 είναι τα εξής:

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

   Οι ημερομηνίες και ώρες διξαγωγής των παραπάνω αγώνων θα γνωστοποιηθούν με νέοτερη ανακοίνωση εντος των επόμενων ημερών.

O ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                ΤΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ                                                                    Α) ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΖΙΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                                    Β) ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Α΄ ΦΑΣΗ

 

 Προς: Ποδοσφαιρικά Σωματεία

                                                                            Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ     

-έδρες τους

(συμμετέχοντα στο Κύπελλο Ερασιτ.

   Ομάδων, A’ Φάση,ποδοσφ.περ.2017-18) 

 

 

Σας ενημερώνουμε για το πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων Ε.Π.Σ. Π.-Λ. αγωνιστικής περιόδου 2017-18, Α΄ Φάσης, όπως προέκυψε από την κλήρωση που έγινε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣτη Τρίτη 5 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 19:00,  παρουσία της επιτροπής κυπέλλου με πρόεδρο τον κ. Τζίμα Κων/νο και μέλη κ. Κόκκαλη Σπυρίδων, κ. Μαυροκέφαλο Δημήτριο και εκπροσώπων των ομάδων.

 

                                 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ       ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/9/2017 16:30 ΑΓΙΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/9/2017 16:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ  Π.Α.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 16/9/2017 16:30 ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/9/2017 16:30 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/9/2017 16:30 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/9/2017 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/9/2017 16:30 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/9/2017 16:30 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/9/2017 16:30 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΡΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/9/2017 16:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/9/2017 16:30 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ο. ΡΙΑ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/9/2017 16:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/9/2017 16:30 ΛΕΥΚΑΔΑΣ "ΠΛΑΤ. ΓΡΗΓ."
ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣΤΗ Β' ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014        
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ        
Α.Ε.Ν. ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ        

 

O ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                ΤΑ ΜΕΛΗ

ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ                                                                    Α) ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΖΙΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                                Β) ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Β΄ ΦΑΣΗ , 2017-18

Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ
           
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ
ΠΟΔΟΣΦ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18
Β΄ ΦΑΣΗ
           
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/10/2017 15:30 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/10/2017 15:30 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 4/10/2017 15:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/10/2017 15:30 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/10/2017 15:30 ΑΓΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/10/2017 15:30 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/10/2017 15:30 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/10/2017 15:30 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
           
           
   O ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                              ΤΑ ΜΕΛΗ
ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Σ. ΚΟΚΚΑΛΗΣ        
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ Δ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ        

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00