ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Βης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18
  Α' ΟΜΙΛΟΣ        
Β' ΓΥΡΟΣ          
           
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1/2018 11:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ  ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1/2018 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
           
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2018 11:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2018 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
           
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1/2018 11:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ  ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1/2018 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1/2018 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
           
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/1/2018 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/1/2018 11:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ 28/1/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/1/2018 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 28/1/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
           
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 11:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 11:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 11:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 11:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ  ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
           
16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 11:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 15:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
           
17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 11:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 11:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ  ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
           
18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018 11:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018 11:00 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ  ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
           
           
                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ   ΤΑ ΜΕΛΗ    
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ   Β.ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ    
    Σ.ΚΟΚΚΑΛΗΣ    

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ Β΄ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓ. Α΄ΟΜΙΛΟΥ , 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σας γνωρίζουμε ότι ο αγώνας Βης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, A’ ΟΜΙΛΟΥ, 8η ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18 «ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000-ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ», θα διεξαχθεί την Κυριακή 10/12/2017 και ώρα 11:00  στη δεύτερη έδρα του σωματείου ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 στο γήπεδο ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ.

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ Β΄ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΥ ,5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Σας γνωρίζουμε ότι ο αγώνας Βης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, A’ ΟΜΙΛΟΥ, 5η ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18 «ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ  – ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ », θα διεξαχθεί την Κυριακή 19/11/2017 και ώρα 15:00 στο γήπεδο ΒΟΝΙΤΣΑΣ.

 

 

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                         ΤΑ ΜΕΛΗ

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ                  Α)ΚΟΚΚΑΛΗΣ Σ.

 

-ΚΥΠΕΛΛΟΥ                                                  Β)ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Δ.

 

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ

 

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ Β΄ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓ. Α΄ ΟΜΙΛΟΥ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σας γνωρίζουμε ότι ο αγώνας Βης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, A’ ΟΜΙΛΟΥ, 6η ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18 «ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ  – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ», θα διεξαχθεί την Κυριακή 26/11/2017 και ώρα 15:00 στο γήπεδο ΖΑΛΟΓΓΟΥ.

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓ.,Α΄ ΟΜΙΛΟΥ 1η ΑΓΩΝ.

Σας γνωρίζουμε ότι σύμφωνα με το έγγραφο με αριθμ.πρωτ.9/10-10-2017, ο αγώνας B’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, A΄ ΟΜΙΛΟΥ 1η ΑΓΩΝ., ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18, «ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ», θα διεξαχθεί την  Κυριακή 15/10/2017 και ώρα 11:30 στην δεύτερη έδρα του Σωματείου ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000, το γήπεδο ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ.

  

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                         ΤΑ ΜΕΛΗ

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ               Α)ΚΟΚΚΑΛΗΣ Σ.

-ΚΥΠΕΛΛΟΥ                                                Β)ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Δ.

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00