ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ    ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ
1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 9 30 9 8 1 0 22 -3
2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 9 32 10 7 1 1 20 -2
3 ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 9 18 16 5 1 3 16  
4 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 9 15 11 4 2 3 14  
5 ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 9 18 14 4 1 4 13  
6 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 9 8 14 4 0 5 12  
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 9 20 23 2 3 4 9  
8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 9 6 33 2 1 6 7  
9 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 9 20 24 2 1 6 7  
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 9 9 22 1 1 7 4  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ    ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ
1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 8 26 8 7 1 0 19 -3
2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 8 27 8 6 1 1 17 -2
3 ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 8 17 12 5 1 2 16  
4 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 8 8 11 4 0 4 12  
5 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 8 12 11 3 2 3 11  
6 ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 8 14 13 3 1 4 10  
7 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 8 18 19 2 1 5 7  
8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 8 5 27 2 1 5 7  
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 8 14 22 1 3 4 6  
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 8 8 18 1 1 6 4  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ    ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ
1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 6 19 5 6 0 0 18  
2 ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 6 14 10 4 1 1 13  
3 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 6 22 6 4 1 1 11 -2
4 ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 6 11 8 3 0 3 9  
5 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 6 6 8 3 0 3 9  
6 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 6 10 10 2 2 2 8  
7 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 6 15 14 2 1 3 7  
8 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 6 9 17 1 1 4 4  
9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 6 4 23 1 1 4 4  
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 6 5 14 0 1 5 1  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ    ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ
1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 7 22 8 6 1 0 19  
2 ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 7 16 10 5 1 1 16  
3 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 7 25 7 5 1 1 14 -2
4 ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 7 12 11 3 0 4 9  
5 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 7 6 10 3 0 4 9  
6 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 7 10 11 2 2 3 8  
7 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 7 17 17 2 1 4 7  
8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 7 5 23 2 1 4 7  
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 7 12 20 1 2 4 5  
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 7 8 16 1 1 5 4  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - ΒΌΜΙΛΟΣ (5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ    ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ
1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 5 16 3 5 0 0 15  
2 ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 5 10 9 3 1 1 10  
3 ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 5 9 5 3 0 2 9  
4 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 5 5 6 3 0 2 9  
5 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 5 20 5 3 1 1 8 -2
6 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ 5 9 9 2 1 2 7  
7 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 5 6 13 1 1 3 4  
8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 5 3 14 1 1 3 4  
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 5 8 16 1 0 4 3  
10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 5 4 10 0 1 4 1  

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00