ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  8 31 3 8 0 0 24  
2 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 8 18 6 6 1 1 19  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 8 16 9 6 0 2 18  
4 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 8 25 9 5 0 3 15  
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 8 8 16 3 0 5 9  
6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8 5 15 2 0 6 6  
7 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 8 8 23 1 2 5 5  
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 8 9 25 1 1 6 4  
9 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 8 10 24 1 2 5 -1 -6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  7 27 2 7 0 0 21  
2 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 7 16 4 6 0 1 18  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 7 15 5 6 0 1 18  
4 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 8 25 9 5 0 3 15  
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7 5 12 2 0 5 6  
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 7 4 15 2 0 5 6  
7 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 7 7 19 1 2 4 5  
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 7 6 25 0 1 6 1  
9 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 7 8 22 1 1 5 -2 -6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  6 20 2 6 0 0 18  
2 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 5 11 4 4 0 1 12  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 5 8 3 4 0 1 12  
4 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 6 16 9 3 0 3 9  
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6 5 9 2 0 4 6  
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 5 4 7 2 0 3 6  
7 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 5 6 12 1 2 2 5  
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 5 3 13 0 1 4 1  
9 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 6 2 16 0 1 5 -5 -6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  6 20 2 6 0 0 18  
2 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 6 13 4 5 0 1 15  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 6 12 4 5 0 1 15  
4 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 7 19 9 4 0 3 12  
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7 5 12 2 0 5 6  
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 6 4 9 2 0 4 6  
7 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 6 7 16 1 2 3 5  
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 6 6 18 0 1 5 1  
9 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 6 7 19 1 1 4 -2 -6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -ΒΌΜΙΛΟΣ (5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ  ΜΗΔ/ΣΜΟΙ
1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  5 17 2 5 0 0 15  
2 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 5 16 5 3 0 2 9  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 4 7 3 3 0 1 9  
4 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ 4 7 4 3 0 1 9  
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 5 6 2 0 3 6  
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 4 4 6 2 0 2 6  
7 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ 4 5 11 1 1 2 4  
8 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ 4 2 12 0 0 4 0  
9 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 5 2 16 0 1 4 -5 -6

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30