ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Γ' ΓΥΡΟΥ, Β' ΕΡΑΣ.,Β' ΟΜ.,

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

Β' ΟΜΙΛΟΣ

         

Γ' ΓΥΡΟΣ (PLAY-OFF)

         
           

19η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/2/2020

11:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/2/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/2/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/2/2020

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΡΕΠΟ:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

       
           

20η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/3/2020

15:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/3/2020

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/3/2020

11:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/3/2020

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

       
           

21η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/3/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/3/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/3/2020

11:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/3/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

ΡΕΠΟ: 

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

       
           

22η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/3/2020

15:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/3/2020

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/3/2020

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/3/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΡΕΠΟ:

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

       
           

23η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/3/2020

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/3/2020

11:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/3/2020

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/3/2020

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

       
           

24η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

5/4/2020

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ

5/4/2020

16:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

5/4/2020

16:00

ΜΥΤΙΚΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

5/4/2020

16:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

       
           

25η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/4/2020

16:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/4/2020

11:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/4/2020

16:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/4/2020

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

       
           

26η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/4/2020

16:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/4/2020

11:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/4/2020

16:00

ΜΥΤΙΚΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/4/2020

16:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

       
           

27η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/5/2020

16:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/5/2020

16:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/5/2020

16:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/5/2020

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

       
           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30