ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣ.,Β' ΟΜ. 2018-19

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

Β' ΟΜΙΛΟΣ

         

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

       
           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

ΚΡΑΝΙΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

       
           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

11:00

ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΡΕΠΟ: 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

       
           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΚΡΑΝΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

       
           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

11:00

ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

       
           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΚΡΑΝΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

       
           

7η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

       
           

8η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

11:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

       
           

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

15:00

ΚΡΑΝΙΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

15:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/1/2019

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

       
           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00