Β' ΕΡΑΣ.ΚΑΤΗΓ.,18Η ΑΓΩΝ., Β' ΟΜΙΛΟΣ,2017-18

Κύριε Πρόεδρε

Σας ενημερώνουμε ότι η 18η Αγωνιστική, Β' Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, Β' Ομίλου, περιόδου 2017-18, θα πραγματοποιηθεί ως εξής:

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                       

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

01/4/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

01/4/2018

16:00

ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

01/4/2018

16:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

01/4/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

01/4/2018

16:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

           
           
           

                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

 

ΤΑ ΜΕΛΗ

   

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ

 

Σ.ΚΟΚΚΑΛΗΣ

   
   

Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ

   

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ,Β' ΕΡΑΣ.' ΟΜ.

Προς: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

-ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

-ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ

 

                                                                                            

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ότι ο αγώνας Βης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Β’ ΟΜΙΛΟΥ, 12η ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18 «ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ», θα διεξαχθεί την Κυριακή 21/1/2018 και ώρα 15:0 στο γήπεδο ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ.

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                         ΤΑ ΜΕΛΗ

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ         Α)ΚΟΚΚΑΛΗΣ Σ.

-ΚΥΠΕΛΛΟΥ                                                Β)ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Δ.

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ

            

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ,Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Βης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18
  Β' ΟΜΙΛΟΣ        
Β' ΓΥΡΟΣ          
           
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1/2018 11:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1/2018 11:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1/2018 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1/2018 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/1/2018 15:00 ΑΓΙΑΣ
           
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2018 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2018 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2018 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2018 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/1/2018 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
           
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1/2018 11:00 Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1/2018 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1/2018 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1/2018 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/1/2018 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
           
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/1/2018 11:00 ΑΓΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/1/2018 11:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/1/2018 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/1/2018 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/1/2018 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
           
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 11:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 15:00 Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
           
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 11:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
           
16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 11:00 Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
           
17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 11:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 15:00 Ν. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 15:00 ΑΓΙΑΣ
           
18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018 11:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018 11:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/3/2018 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
           
           
           
                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ   ΤΑ ΜΕΛΗ    
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ   Σ.ΚΟΚΚΑΛΗΣ    
    Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ    

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ Β΄ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓ. Β΄ΟΜΙΛΟΥ, 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΛΟΓΩ ΤΙΜΩΡΙΑΣ

Προς: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

-ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

-ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

 

                                                                                     

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ότι ο αγώνας B’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Β΄ ΟΜΙΛΟΥ 11η ΑΓΩΝ., ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18, «ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ», θα διεξαχθεί την  Κυριακή 14/1/2018 και ώρα 15:00 στο γήπεδο 'ΠΑΛΑΙΡΟΥ’ λόγω τιμωρίας της έδρας  του ποδοσφαιρικού σωματείου "ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ" σύμφωνα με τον αριθ.πρακτ.29/7-12-2017 της Πειθαρχικής Επιτροπής.

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                         ΤΑ ΜΕΛΗ

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ         Α)ΚΟΚΚΑΛΗΣ Σ.

-ΚΥΠΕΛΛΟΥ                                          Β)ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Δ.

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ Β΄ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓ. Β΄ΟΜΙΛΟΥ, 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΛΟΓΩ ΤΙΜΩΡΙΑΣ

Σας γνωρίζουμε ο αγώνας B’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Β΄ ΟΜΙΛΟΥ 8η ΑΓΩΝ., ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18, «ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ», θα διεξαχθεί την  Κυριακή 10/12/2017 και ώρα 15:00 στο γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ λόγω τιμωρίας της έδρας  του ποδοσφαιρικού σωματείου "ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ" σύμφωνα με τον αριθ.πρακτ.29/7-12-2017 της Πειθαρχικής Επιτροπής.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00