ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓ., Β΄ ΟΜΙΛΟΣ, 2019-20

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

Β' ΟΜΙΛΟΣ

         

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/10/2019

16:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/10/2019

11:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/10/2019

16:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

       
           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

20/10/2019

16:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

20/10/2019

16:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

20/10/2019

11:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

       
           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

27/10/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

27/10/2019

11:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

27/10/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΕΠΟ: 

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

       
           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/11/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/11/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/11/2019

11:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

       
           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

11:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

11:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10/11/2019

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

       
           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

11:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΡΕΠΟ:

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

       
           

7η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

11:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

11:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

       
           

8η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

11:00

ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΜΥΤΙΚΑ

ΡΕΠΟ:

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

       
           

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

15:00

Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

11:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

15:00

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

       
           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30