ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ
1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   21 79 15 18 0 3 54  
2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 20 46 19 14 2 4 44  
3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 21 41 18 12 6 3 42  
4 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 20 44 18 12 5 3 41  
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 20 30 17 13 2 5 41  
6 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 21 42 21 10 6 5 36  
7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 20 35 25 9 3 8 30  
8 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 21 31 32 8 4 9 28  
9 Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 21 26 33 8 3 10 27  
10 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  20 26 40 7 4 9 25  
11 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   20 26 31 6 5 9 23  
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 21 15 35 4 5 12 17  
13 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  20 20 55 4 2 14 11 -3
14 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   21 10 61 1 5 15 8  
15 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 21 15 66 0 4 17 4  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Διαμόρφωση βαθμολογίας Α΄Κατηγορίας μετά την απόφαση της πειθαρχικής της ΕΠΣ για τον αγώνα: ΦΟΡΤΟΥΝΑ -ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ (20η αγωνιστική ) με κατακύρωση με σκορ 3-0, υπέρ της ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ.

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ
1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   20 75 15 17 0 3 51  
2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 20 46 19 14 2 4 44  
3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 20 41 18 12 5 3 41  
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 19 30 17 13 1 5 40  
5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 19 42 18 11 5 3 38  
6 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20 40 20 9 6 5 33  
7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 19 32 25 8 3 8 27  
8 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 20 31 32 8 3 9 27  
9 Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 20 25 31 8 3 9 27  
10 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  19 26 40 7 3 9 24  
11 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   19 26 29 6 5 8 23  
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 20 11 35 3 5 12 14  
13 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  19 20 52 4 2 13 11 -3
14 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   20 10 57 1 5 14 8  
15 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 20 15 62 0 4 16 4  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ
1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   19 73 15 16 0 3 48  
2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 19 46 17 14 2 3 44  
3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 19 42 18 11 5 3 38  
4 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 19 39 18 11 5 3 38  
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 17 29 14 12 1 4 37  
6 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 19 37 20 8 6 5 30  
7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 18 32 24 8 3 7 27  
8 Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 19 25 29 8 3 8 27  
9 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 19 28 29 8 2 9 26  
10 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  18 24 40 6 3 9 21  
11 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   17 21 26 5 5 7 20  
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 19 11 32 3 5 11 14  
13 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  18 17 50 3 2 13 8 -3
14 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   19 10 55 1 5 13 8  
15 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 19 12 59 0 3 16 3  

ΕΚΚΡΕΜΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ: ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ
1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   20 75 15 17 0 3 51  
2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 20 46 19 14 2 4 44  
3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 20 41 18 12 5 3 41  
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 18 30 14 13 1 4 40  
5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 19 42 18 11 5 3 38  
6 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20 40 20 9 6 5 33  
7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 19 32 25 8 3 8 27  
8 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 20 31 32 8 3 9 27  
9 Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 20 25 31 8 3 9 27  
10 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  19 26 40 7 3 9 24  
11 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   18 23 29 5 5 8 20  
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 20 11 35 3 5 12 14  
13 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  19 20 52 4 2 13 11 -3
14 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   20 10 57 1 5 14 8  
15 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 20 15 62 0 4 16 4  

ΕΚΚΡΕΜΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ): ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ
1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   18 70 15 15 0 3 45  
2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 18 43 15 13 2 3 41  
3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 18 42 15 11 5 2 38  
4 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 18 38 15 11 5 2 38  
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 17 29 14 12 1 4 37  
6 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 18 34 19 7 6 5 27  
7 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 18 26 26 8 2 8 26  
8 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 17 29 24 7 3 7 24  
9 Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 18 22 29 7 3 8 24  
10 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  17 24 37 6 3 8 21  
11 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   17 21 26 5 5 7 20  
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 18 11 29 3 5 10 14  
13 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  18 17 50 3 2 13 8 -3
14 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   18 10 55 1 4 13 7  
15 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 18 12 59 0 2 16 2  

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30