ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 6 18 3 4 1 1 13
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  6 16 7 4 1 1 13
3 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 6 11 7 4 1 1 13
4 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 6 22 7 3 2 1 11
5 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 6 5 2 2 4 0 10
6 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 6 12 11 3 1 2 10
7 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 6 11 10 3 1 2 10
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 5 15 7 3 0 2 9
9 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 6 9 7 2 3 1 9
10 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 6 13 9 2 2 2 8
11 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 6 12 9 2 2 2 8
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 5 1 2 0 4 1 4
13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6 6 18 1 1 4 4
14 Α.Ο. ΡΙΑ 6 6 15 0 3 3 3
15 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 6 5 21 0 1 5 1
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 6 5 32 0 1 5 1

ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΑΙ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  5 16 6 4 1 0 13
2 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 5 18 3 4 0 1 12
3 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 5 10 6 4 0 1 12
4 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 5 4 1 2 3 0 9
5 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 5 15 6 2 2 1 8
6 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 5 12 8 2 2 1 8
7 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 5 9 10 2 1 2 7
8 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 5 7 11 2 1 2 7
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 4 14 7 2 0 2 6
10 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 5 8 7 1 3 1 6
11 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 5 6 8 1 2 2 5
12 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 5 11 1 1 3 4
13 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 4 1 2 0 3 1 3
14 Α.Ο. ΡΙΑ 5 6 13 0 3 2 3
15 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 5 5 16 0 1 4 1
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 5 4 25 0 1 4 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 3 8 2 3 0 0 9
2 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 3 13 3 2 1 0 7
3 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 3 11 4 2 1 0 7
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  3 8 2 2 1 0 7
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 3 11 3 2 0 1 6
6 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 3 9 2 2 0 1 6
7 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 3 3 1 1 2 0 5
8 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 3 4 4 1 1 1 4
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 4 7 1 1 1 4
10 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 3 1 1 0 3 0 3
11 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 3 3 5 0 2 1 2
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 3 1 2 0 2 1 2
13 Α.Ο. ΡΙΑ 3 1 8 0 1 2 1
14 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 3 2 10 0 1 2 1
15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 3 2 17 0 0 3 0
16 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 3 1 11 0 0 3 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 4 10 3 4 0 0 12
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  4 12 5 3 1 0 10
3 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 4 15 2 3 0 1 9
4 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 4 11 4 2 2 0 8
5 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 4 13 4 2 1 1 7
6 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 4 8 7 2 1 1 7
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 4 14 7 2 0 2 6
8 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 4 2 1 1 3 0 6
9 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 4 6 5 1 2 1 5
10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4 5 9 1 1 2 4
11 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 4 4 11 1 1 2 4
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 4 1 2 0 3 1 3
13 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 4 4 7 0 2 2 2
14 Α.Ο. ΡΙΑ 4 4 11 0 2 2 2
15 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 4 4 14 0 1 3 1
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 4 2 23 0 0 4 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 2 9 2 2 0 0 6
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  2 8 2 2 0 0 6
3 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 2 5 2 2 0 0 6
4 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 2 6 2 1 1 0 4
5 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 2 3 1 1 1 0 4
6 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 2 6 2 1 0 1 3
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2 5 3 1 0 1 3
8 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2 2 2 1 0 1 3
9 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 2 2 2 0 2 0 2
10 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 2 1 1 0 2 0 2
11 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 2 1 2 0 1 1 1
12 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 2 1 3 0 1 1 1
13 Α.Ο. ΡΙΑ 2 1 5 0 1 1 1
14 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 1 6 0 1 1 1
15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 2 2 11 0 0 2 0
16 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2 1 8 0 0 2 0

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00