ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΜΗΔΕΝΙΣΜ
1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 11 29 12 9 1 1 28  
2 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 11 18 2 7 4 0 25  
3 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 11 34 12 7 2 2 23  
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 11 32 11 7 1 3 22  
5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 11 27 14 7 1 3 22  
6 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 11 27 8 6 3 2 21  
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  11 23 16 5 3 3 18  
8 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 11 18 12 5 3 3 18  
9 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 11 15 15 5 1 5 16  
10 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 11 16 18 3 4 4 13  
11 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 11 16 18 3 2 6 11  
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 11 8 12 2 5 4 11  
13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11 18 34 2 1 8 7  
14 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11 12 35 2 1 8 7  
15 Α.Ο. ΡΙΑ 11 10 35 0 3 8 3  
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 11 6 55 0 1 10 -2 -3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΜΗΔΕΝΙΣΜ
1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 10 26 12 8 1 1 25  
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 10 32 10 7 1 2 22  
3 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 10 16 2 6 4 0 22  
4 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 10 33 12 6 2 2 20  
5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 10 25 13 6 1 3 19  
6 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 10 21 7 5 3 2 18  
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  10 23 14 5 3 2 18  
8 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 10 17 12 4 3 3 15  
9 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 10 14 15 3 4 3 13  
10 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 10 12 15 4 1 5 13  
11 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 10 15 16 3 2 5 11  
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 10 8 11 2 5 3 11  
13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10 18 31 2 1 7 7  
14 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 10 9 33 1 1 8 4  
15 Α.Ο. ΡΙΑ 10 9 29 0 3 7 3  
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 10 6 52 0 1 9 -2 -3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 8 21 11 6 1 1 19
2 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 8 21 4 5 2 1 17
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  8 21 9 5 2 1 17
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 8 25 10 5 1 2 16
5 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 8 11 2 4 4 0 16
6 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 8 28 11 4 2 2 14
7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 8 20 12 4 1 3 13
8 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 8 12 11 4 1 3 13
9 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 8 14 14 3 3 2 12
10 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 8 14 10 3 2 3 11
11 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 8 7 6 2 5 1 11
12 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 8 12 15 2 2 4 8
13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8 11 29 1 1 6 4
14 Α.Ο. ΡΙΑ 8 9 22 0 3 5 3
15 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 8 6 28 0 1 7 1
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 8 5 43 0 1 7 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 9 22 11 7 1 1 22
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 9 28 10 6 1 2 19
3 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 9 13 2 5 4 0 19
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  9 23 11 5 3 1 18
5 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 9 31 12 5 2 2 17
6 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 9 21 7 5 2 2 17
7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 9 22 13 5 1 3 16
8 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 9 12 13 4 1 4 13
9 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 9 16 12 3 3 3 12
10 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 9 14 15 3 3 3 12
11 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 9 15 15 3 2 4 11
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 9 8 8 2 5 2 11
13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9 12 31 1 1 7 4
14 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 9 8 29 1 1 7 4
15 Α.Ο. ΡΙΑ 9 9 25 0 3 6 3
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 9 6 46 0 1 8 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ 7 14 9 5 1 1 16
2 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 7 19 4 4 2 1 14
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  7 17 8 4 2 1 14
4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 7 20 11 4 1 2 13
5 ΠΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 7 8 2 3 4 0 13
6 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 7 13 10 3 3 1 12
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 6 19 7 4 0 2 12
8 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 7 24 10 3 2 2 11
9 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 7 14 9 3 2 2 11
10 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 7 11 11 3 1 3 10
11 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 7 12 13 2 2 3 8
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 6 4 4 1 4 1 7
13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7 9 22 1 1 5 4
14 Α.Ο. ΡΙΑ 7 8 18 0 3 4 3
15 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ 7 5 24 0 1 6 1
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 7 5 40 0 1 6 1

ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΑΙ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00