ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ      ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΜΗΔ.
1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   17 65 15 14 0 3 42  
2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 17 41 15 12 2 3 38  
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 17 29 14 12 1 4 37  
4 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 17 40 14 10 5 2 35  
5 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 17 37 15 10 5 2 35  
6 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 17 25 24 8 2 7 26  
7 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 17 31 19 6 6 5 24  
8 Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17 22 28 7 3 7 24  
9 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 16 28 24 6 3 7 21  
10 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  16 21 34 6 2 8 20  
11 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   16 18 23 5 4 7 19  
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 17 11 28 3 5 9 14  
13 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  17 17 45 3 2 12 8 -3
14 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   17 10 53 1 4 12 7  
15 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 17 12 56 0 2 15 2  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Διαμόρφωση της βαθμολογίας Α΄Κατηγορίας (17η αγωνιστική) μετά την απόφαση της πειθαρχικής για τον αγώνα:

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ (σκορ 3-0 και αφαίρεση 3 βαθμών από την ομάδα ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ.)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ ΠΑΡ/ΣΕΙΣ
1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   16 61 15 13 0 3 39  
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 16 29 10 12 1 3 37  
3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 16 37 14 10 5 1 35  
4 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 16 39 14 11 2 3 35  
5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 16 34 14 9 5 2 32  
6 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 16 24 21 8 2 6 26  
7 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 16 30 17 6 6 4 24  
8 Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16 21 28 6 3 7 21  
9 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  16 21 34 6 2 8 20  
10 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   15 18 22 5 4 6 19  
11 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 15 27 24 5 3 7 18  
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 16 11 28 3 4 9 13  
13 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   16 10 47 1 4 11 7  
14 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  16 14 44 2 2 12 5 -3
15 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 16 12 56 0 1 15 1  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   15 57 14 12 0 3 36
2 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 15 39 14 11 1 3 34
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 15 26 10 11 1 3 34
4 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 15 34 14 9 5 1 32
5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 15 33 13 9 4 2 31
6 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 15 24 18 8 2 5 26
7 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 15 29 16 6 5 4 23
8 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  15 20 30 6 2 7 20
9 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   14 17 20 5 4 5 19
10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 15 27 24 5 3 7 18
11 Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15 19 27 5 3 7 18
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 15 10 31 2 3 10 9
13 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  15 15 42 2 2 11 8
14 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   15 9 45 1 4 10 7
15 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 15 12 53 0 1 14 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   16 61 15 13 0 3 39
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 16 29 10 12 1 3 37
3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 16 37 14 10 5 1 35
4 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 16 39 14 11 2 3 35
5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 16 34 14 9 5 2 32
6 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 16 24 21 8 2 6 26
7 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 16 30 17 6 6 4 24
8 Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16 21 28 6 3 7 21
9 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  16 21 34 6 2 8 20
10 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   15 18 22 5 4 6 19
11 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 15 27 24 5 3 7 18
12 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  16 17 43 3 2 11 11
13 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 16 10 31 2 4 10 10
14 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   16 10 47 1 4 11 7
15 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 16 12 56 0 1 15 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 14 37 11 11 1 2 34
2 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   14 52 13 11 0 3 33
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 13 22 8 10 1 2 31
4 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 14 31 12 8 5 1 29
5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 14 28 13 8 4 2 28
6 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ 14 23 18 7 2 5 23
7 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  14 20 29 6 2 6 20
8 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 13 26 14 5 4 4 19
9 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   14 17 20 5 4 5 19
10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 14 26 19 5 3 6 18
11 Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14 16 26 4 3 7 15
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 14 10 26 2 3 9 9
13 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  14 13 40 2 1 11 7
14 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   14 8 41 1 4 9 7
15 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ 14 11 50 0 1 13 1

ΕΚΚΡΕΜΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ: ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 8/1/2020.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30