ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 22 44 9 19 2 1 59
2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 22 64 18 17 3 2 54
3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 22 39 23 13 4 5 43
4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 22 48 28 12 5 5 41
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 22 48 28 12 4 6 40
6 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 22 46 27 12 2 8 38
7 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   22 36 22 10 5 7 35
8 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  22 37 32 10 3 9 33
9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  22 26 29 8 3 11 27
10 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  22 33 47 7 3 12 24
11 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 22 18 33 7 3 12 24
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 22 20 41 5 5 12 20
13 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   22 23 57 5 4 13 19
14 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   22 13 30 4 4 14 16
15 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  22 25 66 4 2 16 14
16 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 22 26 56 3 4 15 13

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 21 43 9 18 2 1 56
2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 21 63 18 16 3 2 51
3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 21 38 23 12 4 5 40
4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 20 45 27 11 5 4 38
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 21 44 26 11 4 6 37
6 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 21 44 27 11 2 8 35
7 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  21 37 31 10 3 8 33
8 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   21 32 22 9 5 7 32
9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  21 26 27 8 3 10 27
10 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 21 18 32 7 3 11 24
11 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  21 32 47 6 3 12 21
12 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 21 18 37 5 5 11 20
13 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   21 23 54 5 4 12 19
14 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  21 25 62 4 2 15 14
15 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20 26 52 3 4 13 13
16 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   21 10 30 3 4 14 13

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΑΙ ΑMΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ  ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 19 40 7 17 1 1 52
2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 19 55 16 15 2 2 47
3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 18 35 20 11 3 4 36
4 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 19 42 25 10 2 7 32
5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 18 34 23 9 5 4 32
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 18 38 23 9 3 6 30
7 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  19 33 28 9 2 8 29
8 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  19 24 23 8 3 8 27
9 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   19 25 21 7 5 7 26
10 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 19 17 28 5 5 9 20
11 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   19 20 48 5 3 11 18
12 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 19 14 31 5 3 11 18
13 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  18 30 46 4 3 11 15
14 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  18 21 50 4 2 12 14
15 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 19 25 50 3 4 12 13
16 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   18 10 24 3 4 11 13

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ, ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ, ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ, ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ   ΚΑΙ                 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 20 41 7 18 1 1 55
2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 20 61 16 16 2 2 50
3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 20 36 21 12 3 5 39
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 20 42 24 11 3 6 36
5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 19 42 25 10 5 4 35
6 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 20 42 26 10 2 8 32
7 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  20 35 30 9 3 8 30
8 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   20 28 21 8 5 7 29
9 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  20 24 24 8 3 9 27
10 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 20 15 31 6 3 11 21
11 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 20 17 34 5 5 10 20
12 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   20 22 50 5 4 11 19
13 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  20 31 47 5 3 12 18
14 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  20 24 60 4 2 14 14
15 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 19 25 50 3 4 12 13
16 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   20 10 29 3 4 13 13

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΑΙ ΑMΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ  ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α/Α Ο  Μ  Α  Δ  Ε  Σ ΑΓΩΝΕΣ       ΤΕΡΜΑΤΑ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΛ
1 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 18 39 7 16 1 1 49
2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 18 53 13 15 2 1 47
3 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 17 32 18 10 3 4 33
4 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 17 34 22 9 5 3 32
5 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 18 37 25 9 2 7 29
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 17 34 23 8 3 6 27
7 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  18 31 28 8 2 8 26
8 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  18 24 23 8 2 8 26
9 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   18 25 19 7 5 6 26
10 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 18 17 23 5 5 8 20
11 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   18 20 44 5 3 10 18
12 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 18 13 29 5 3 10 18
13 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  17 29 45 4 2 11 14
14 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 18 24 49 3 3 12 12
15 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   17 10 24 3 3 11 12
16 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  17 19 49 3 2 12 11

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ, ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ, ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ, ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ   ΚΑΙ                 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΕΧΟΥΝ ΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00