ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,Α' ΕΡΑΣ.ΚΑΤΗΓ.,Β' ΓΥΡΟΣ,2018-19

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Β' ΓΥΡΟΣ

         
           

16η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/1/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/1/2019

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/1/2019

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/1/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/1/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/1/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/1/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/1/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

           

17η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/1/2019

15:00

ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/1/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/1/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ."

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/1/2019

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/1/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/1/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/1/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/1/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

           

18η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/1/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/1/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/1/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/1/2019

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/1/2019

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/1/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/1/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/1/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

           

19η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/1/2019

15:00

ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/1/2019

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/1/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/1/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/1/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/1/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/1/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/1/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

20η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/2/2019

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/2/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ."

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/2/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/2/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/2/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/2/2019

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/2/2019

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/2/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

           

21η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/2/2019

15:00

ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/2/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/2/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/2/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/2/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ- Κ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/2/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/2/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/2/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

           

22η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/2/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/2/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/2/2019

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/2/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ."

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/2/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/2/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/2/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/2/2019

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

           

23η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/2/2019

15:00

ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/2/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/2/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/2/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/2/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/2/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/2/2019

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/2/2019

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

           

24η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/3/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/3/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/3/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/3/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/3/2019

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/3/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ."

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/3/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/3/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           

25η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/3/2019

15:00

ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/3/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/3/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/3/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/3/2019

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/3/2019

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/3/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α,Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/3/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

           

26η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/3/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/3/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/3/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/3/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/3/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/3/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/3/2019

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/3/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ."

           

27η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/3/2019

15:00

ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/3/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/3/2019

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/3/2019

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/3/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/3/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/3/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/3/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ."

           

28η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/3/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/3/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/3/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/3/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/3/2019

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/3/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/3/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/3/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

           

29η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/4/2019

16:00

ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/4/2019

16:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/4/2019

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/4/2019

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΠΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/4/2019

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/4/2019

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΘΑΝΟΥ ΚΑΤ."

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/4/2019

16:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/4/2019

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

           

30η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/4/2019

16:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/4/2019

16:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/4/2019

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/4/2019

16:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/4/2019

16:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/4/2019

16:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/4/2019

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/4/2019

16:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30