Α' ΕΡΑΣ., ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ,ΑΛΛΑΓΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

           

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/9/2018

16:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/9/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/9/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/9/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

16:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

23/9/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/9/2018

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/9/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/9/2018

16:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

29/9/2018

16:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/9/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/9/2018

16:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/9/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/9/2018

16:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018

16:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/10/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/10/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/10/2018

16:00

ΖΑΛΟΓΓΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018

16:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/10/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018

16:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018

16:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/10/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/10/2018

16:00

ΛΟΥΡΟΥ

           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/10/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/10/2018

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ- Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/10/2018

16:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

           

7η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/10/2018

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

           

8η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

4/11/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

3/11/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

           

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

11/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

10/11/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

           

10η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

18/11/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

Α,Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

17/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

11η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

25/11/2018

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΠΑΡΓΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

24/11/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

           

12η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

2/12/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

1/12/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

           

13η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ ΑΘ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

9/12/2018

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2016

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

8/12/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

           

14η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΣΑΒΒΑΤΟ

15/12/2018

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

16/12/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

           

15η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΑΓΙΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

22/12/2018

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

 

    Σας γνωρίζουμε ότι μετά την αποπεράτωση των εργασιών στο γήπεδο ΝΥΔΡΙΟΥ, θα χρησιμοποιείται ως έδρα του Σωματείου 'ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ' στα επίσημα προγραμματισμένα παιχνίδια.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00