ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣ.-ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

   Αλλαγή στο πρόγραμμα Α' Ερασ.Κατηγορίας ,αγων.περιόδου 2015-16,  λόγω  ολοκλήρωσης των εργασιών στο γήπεδο ΠΛΑΓΙΑΣ , έδρα του Σωματείου "Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ"!!!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Αης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-16
Β' ΓΥΡΟΣ          
           
16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2016 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2016 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2016 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2016 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2016 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
           
17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1/2016 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1/2016 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1/2016 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1/2016 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1/2016 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
           
18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1/2016 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1/2016 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1/2016 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1/2016 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. ΣΑΒΒΑΤΟ 23/1/2016 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
           
19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1/2016 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1/2016 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1/2016 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1/2016 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1/2016 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
           
           
20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2016 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2016 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2016 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2016 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/2/2016 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
           
21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
           
22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
           
23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2016 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2016 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2016 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2016 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2016 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
           
           
24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/3/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/3/2016 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. ΤΕΤΑΡΤΗ 2/3/2016 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/3/2016 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/3/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/3/2016 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/3/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/3/2016 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
           
           
25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
           
           
26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2016 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2016 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2016 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2016 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12/3/2016 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
           
           
27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2016 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2016 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2016 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2016 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2016 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
           
           
28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
           
           
29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2016 16:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2016 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2016 16:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2016 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2016 16:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2016 16:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2016 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2016 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
           
           
30Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ"ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑΝΟΥ"
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.-Κ. ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016 16:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ"
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ Α.Σ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016 16:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘΑΝ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016 16:00 ΠΑΡΓΑΣ
           
           
           
                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ   ΤΑ ΜΕΛΗ    
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ   Β.ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ    
    Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ    

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00