ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑ, Α'ΕΡΑΣ.,4Η ΑΓΩΝ.2

Προς: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ

-ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ

-έδρες τους

                                                                                          

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ότι, ο παρακάτω αγώνας Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 4η ΑΓΩΝ., ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-20 θα διεξαχθεί ως εξής:

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑ, Α'ΕΡΑΣ.,4Η ΑΓΩΝ

Προς: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

-ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

-Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

-έδρες τους

  

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ότι, ο παρακάτω αγώνας Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 4η ΑΓΩΝ., ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-20 θα διεξαχθεί ως εξής:

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣ., 2019-20, Α'ΓΥΡΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

           

Α' ΓΥΡΟΣ

         
           

1η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/9/2019

16:30

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/9/2019

16:30

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/9/2019

16:30

ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/9/2019

16:30

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/9/2019

16:30

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/9/2019

16:30

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/9/2019

16:30

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΡΕΠΟ:

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

       
           

2η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/9/2019

16:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/9/2019

16:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/9/2019

16:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/9/2019

16:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/9/2019

16:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

28/9/2019

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/9/2019

16:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΡΕΠΟ:

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

       
           

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/10/2019

16:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/10/2019

16:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/10/2019

16:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/10/2019

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/10/2019

16:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

6/10/2019

16:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/10/2019

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

       
           

4η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ."

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/10/2019

16:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/10/2019

16:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

       
           

5η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

20/10/2019

16:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

19/10/2019

16:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

       
           

6η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ."

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

27/10/2019

15:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

26/10/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

       
           

7η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

2/11/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

3/11/2019

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

       
           

8η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ."

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

9/11/2019

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΡΕΠΟ:

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

       
           

9η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/11/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/11/2019

15:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

       
           

10η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/11/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/11/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ."

ΡΕΠΟ:

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

       
           

11η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ "ΑΘ.ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ"

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

27/11/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ."

ΡΕΠΟ:

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

       
           

12η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

1/12/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/11/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

       
           

13η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

15:00

ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΚΥΡΙΑΚΗ

8/12/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ."

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

7/12/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

       
           

14η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

15/12/2019

15:00

ΛΟΥΡΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ "Κ.ΘΑΝΟΥ"

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤ."

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

14/12/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΡΕΠΟ:

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

       
           

15η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ

ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

22/12/2019

15:00

ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ."

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΡΑΧΗΣ

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΛΕΥΚΑΔΑΣ"ΠΛΑΤΩΝ ΓΡ."

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΝΥΔΡΙΟΥ

Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΠΑΛΑΙΡΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ 

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΩΡΩΠΟΥ

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

21/12/2019

15:00

ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΡΕΠΟ:

Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ

       
           
           

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

       

Ο Πρόεδρος:        Κ. Τζίμας 

       

Τα Μέλη:   Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

       

A' ΕΡΑΣ., 3Η ΑΓΩΝ.,ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑ

Προς: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

-ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015

-έδρες τους

                                                                                       

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ότι, ο παρακάτω αγώνας Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 3η ΑΓΩΝ., ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2019-20 θα διεξαχθεί ως εξής:

3η Αγωνιστική

         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  

ΣΑΒΒΑΤΟ

5/10/2019

16:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30