ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (25ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

                    25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 0
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  2 0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 5 0
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   1 0
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  2 3
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   3 0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  2 2
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  0 3

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (24ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

                    24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   1 2
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 1 2
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 2 1
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 0 2
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 0 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ 1 1
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 0 1
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 1 3

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΙΑΚΟΠΕΝΤΑ ΑΓΩΝΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝ)

                    20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΔΙΑΚΟΠΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ) ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 0 3

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 23ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

                    23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 1 1
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   3 0
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  3 0
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   2 2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  1 0
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  0 1
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2 0
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 0 0

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

                    22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ   0 3
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 1 0
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  4 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0 2
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ 0 1
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ 0 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ 4 2
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 0 1

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30