ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΓΩΝ. 6-7/1/2018

Προς: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

-ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

-Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

-έδρες τους

                                                                                            

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ο αγώνας B’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, Β΄ ΟΜΙΛΟΥ 10η ΑΓΩΝ., ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18, «ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  – Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ», θα διεξαχθεί την  Κυριακή 07/1/2018 και ώρα 11:00 στο γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ λόγω τιμωρίας της έδρας  του ποδοσφαιρικού σωματείου "ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ" σύμφωνα με τον αριθ.πρακτ.29/7-12-2017 της Πειθαρχικής Επιτροπής.

 

Προς: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

-ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

-έδρες τους

                                                                                          

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ότι ο αγώνας ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ , 8η ΑΓΩΝ.  Α΄ ΟΜΙΛΟΥ, ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18 «ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ», θα διεξαχθεί την Κυριακή 7/1/2018 και ώρα 11:00 στο γήπεδο ΒΟΝΙΤΣΑΣ.

 

Προς: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ

-ΕΑΣ ΟΔ ΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

- ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’

-έδρες τους

                                                                                            

Κύριε Πρόεδρε

            Σας γνωρίζουμε ότι ο αγώνας ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ , 8η ΑΓΩΝ.  Α΄ ΟΜΙΛΟΥ, ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-18 «ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’», θα διεξαχθεί την ΤΕΤΑΡΤΗ 10/1/2018  και ώρα 15:30  στο γήπεδο ΝΥΔΡΙΟΥ.  

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                         ΤΑ ΜΕΛΗ

ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ         Α)ΚΟΚΚΑΛΗΣ Σ.

-ΚΥΠΕΛΛΟΥ                                                Β)ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Δ.

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ & ΝΕΩΝ, 3/1/2018

Η αποστολή της Μικτής Παίδων και Νέων για τα παιχνίδια της Τετάρτης 03 Ιανουαρίου 2018 με τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Θεσπρωτίας αποτελείται από τους παρακάτω ποδοσφαιριστές:

Μικτή Παίδων

 Α/Α   ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ                 ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

Χαλκής

Νικόλαος

Ιωάννης

2

Μίνα

Λεωνίντ

Λουάν

3

Μπέλλος

Χριστόφορος

Μιχαήλ

4

Πλατυπόδης

Κωνσταντίνος

Νικόλαος

5

Γερονικολός

Δημήτριος

Ελευθέριος

6

Κίτσιος

Χρήστος

Βασίλειος

7

Σπυράκος

Νικόλαος

Απόστολος

8

Καλογράκης

Χρήστος

Δημήτριος

9

Παπαδιώτης

Νικηφόρος

Κωνσταντίνος

10

Ράμμος

Μιχαήλ

Γεώργιος

11

Κίτσιος

Γεώργιος

Βασίλειος

12

Ντέντες

Αλέξης

Ηλίας

13

Κονάκης

Νικόλαος

Αχιλλέας

14

Τσουμελέκας

Απόστολος

Γεώργιος

15

Μπαρλαγιάννης

Ευάγγεκος

Κωνσταντίνος

 16

 Σιαβίκης

 Νικόλαος

Γεώργιος

17

Τσόλκας

Αντώνιος

Γεώργιος

18

Πατακιάρας

Αριστείδης

Σωτήριος

Μικτή Νέων

Α/Α      ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ                 ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1

Σιαβίκης

Φώτιος

Γεώργιος

2

Καραμπέτσος

Μάριος

Χριστόφορος

3

Σκάρπος

Βασίλειος

Ευάγγελος

4

Τάσσης

Χρήστος

Χαράλαμπος

5

Ορφανός

Παναγιώτης

Απόστολος

6

Γκαρτζονίκας

Κωνσταντίνος

Ηλίας

7

Χαλκίδης

Δημήτριος

Παναγιώτης

8

Τσάτσος

Αλέξανδρος

Χρήστος

9

Χήτος

Νεκτάριος

Γεώργιος

10

Δελαπόρτας

Αντώνιος

Ευστάθιος

11

Τσιάβος

Γρηγόριος

Ιωάννης

12

Τσούτσης

Βασίλειος

Χαράλαμπος

13

Τζόκα

Αρμάντ

Αγκίμ

14

Λογαράς

Νικόλαος

Ηλίας

15

Κωστής

Αρμάντ

Αγκίμ

16

Στούπας

Πέτρος

Δημήτριος

17

Καταγής

Παναγιώτης

Ευστράτιος

18

Βαρδής

Χρήστος

Θεόδωρος

Oι αγώνες θα διεξαχθούν στο δημοτικό στάδιο  Λούρου την Τετάρτη 3/1/2018

με ώρα έναρξης για τους  παίδες  12.30’ και για τους νέους  14.30΄.

Ανακοίνωση Επιτροπής Εκτακτων Θεμάτων Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒ.-ΛΕΥΚ. 29/12/2017

  Σύμφωνα με απόφαση της Επιτροπής Εκτακτων Θεμάτων Ε.Π.Σ. Πρέβεζας- Λευκάδας(29/12/2017), οι αγώνες της Α΄ και Β' Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, οι οποίοι δεν διεξήχθησαν την Πέμπτη 28/12/2017 λόγω ακαταλληλότητας των αγωνιστικών χώρων από τις έντονες βροχοπτώσεις θα πραγματοποιηθούν ως εξής:

 

Α' Ερασιτεχνική Κατηγορία, 14η Αγων.

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΤΕΤΑΡΤΗ

03/1/2018

15:00

ΠΛΑΓΙΑΣ

 

Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία, Β' ΟΜΙΛΟΣ, 9η Αγων.

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΠΩΠΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

03/1/2018

15:00

ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00