ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟ-ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ Π.-Λ. 2014-15

Σας υπενθυμίζουμε ότι οι Δηλώσεις Συμμετοχής για το Παιδικό και Προπαιδικό Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Πρέβεζας-Λευκάδας θα πρέπει να υποβληθούν στα Γραφεία της Ένωσής μας(Αρκαδίου 17) μέχρι και τη Δευτέρα 13 Οκτωβρίου 2014.

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ !!!

   Μετά από απόφαση τουΥΦΥΠΟΥΡΓΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥκαιΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ  κ. Ι. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ, αναβάλλονται όλοι οι επίσημοι αθλητικοί αγώνες των ομαδικών αθλημάτων, όλων των εθνικών και τοπικών διοργανώσεων, όλων των ηλικιακών κατηγοριών, που επρόκειτο να διεξαχθούν κατά το διάστημα από1/10 έως 6/10/2014.

  Συνεπώς, δεν θα διεξαχθεί κανένας αγώνας που ήταν προγραμματισμένος για το Σάββατο 04/10/2014 και την Κυριακή 05/10/2014.

   Η ημερομηνία διεξαγωγής των αγώνων της 3ης αγωνιστικής της Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας  Ε.Π.Σ. Πρέβεζας-Λευκάδας θα είναι ηΤΕΤΑΡΤΗ 08/10/2014 και ώρα 16:00.

Η διεξαγωγή τωναναβληθέντωναγώνων των πρωταθλημάτων  Β΄ Ερασιτεχνικής  Κατηγορίας θα ορισθεί μετά από σχετική απόφαση της Ε.Π.Σ. Πρέβεζας-Λευκάδας., με νεότερη ανακοίνωση.     

ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣ.ΚΑΤΗΓ. Β' ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Βης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-15
           
Β' ΟΜΙΛΟΣ          
           
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014 16:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014 16:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΝΈΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΑΓΙΑΣ
           
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014 16:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014 16:00 ΝΈΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΝΈΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΑΓΙΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
           
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014 16:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΝΈΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014 15:00 ΝΈΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
           
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11/2014 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11/2014 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΝΈΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
           
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014 15:00 ΝΕΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ
           
           
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΝΕΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΦΙΠΙΛΛΙΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ 
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
           
           
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΑΓΙΑΣ
           
           
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/12/2014 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/12/2014 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
           
           
           
                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ   ΤΑ ΜΕΛΗ    
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ   Β.ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ    
    Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ    

 

ΚΛΗΡΩΣΗ Β' ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2014-15 -ΖΕΥΓΑΡΙΑ

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας η κλήρωση  Β' Φάσης του Κυπέλλου περιόδου 2014-15
                 
Πρόγραμμα Β' Φάσης Κυπέλλου  Ε.Π.Σ. Πρέβεζας-Λευκάδας  
                 
Ε.Α.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑ            
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΣΥΒΡΟΥ            
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ     Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ                       
Α.Ο. ΝΕΟΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ            
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ            
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ                   
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ         ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ            
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ            
                 
Οι ημερομηνίες που θα διεξαχθούν οι αγώνες  θα ανακοινωθούν τις επόμενες ημέρες από την ΕΠΣ.  

 

ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣ.ΚΑΤΗΓ. Α'ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Βης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-15
           
Α' ΟΜΙΛΟΣ          
           
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ        
           
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ        
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014 16:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 13:30 ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ        
           
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ        
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 13:30 ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ        
           
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ        
           
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 13:30 ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ        
           
           
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 13:30 ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ        
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/11/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΡΕΠΟ: ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.        
           
           
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 13:30 ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ        
           
           
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ        
           
           
           
                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ   ΤΑ ΜΕΛΗ    
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ   Β.ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ    
    Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ    

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30