ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣ.ΚΑΤΗΓ. Β' ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Βης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-15
           
Β' ΟΜΙΛΟΣ          
           
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014 16:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/10/2014 16:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΝΈΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΑΓΙΑΣ
           
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014 16:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014 16:00 ΝΈΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΝΈΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΑΓΙΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
           
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014 16:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΝΈΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014 15:00 ΝΈΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
           
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11/2014 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/11/2014 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΝΈΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
           
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014 15:00 ΝΕΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ
           
           
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΝΕΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΦΙΠΙΛΛΙΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ 
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
           
           
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΑΓΙΑΣ
           
           
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/12/2014 15:00 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/12/2014 15:00 ΑΓΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Α.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
           
           
           
                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ   ΤΑ ΜΕΛΗ    
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ   Β.ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ    
    Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ    

 

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00