ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β' ΕΡΑΣ.ΚΑΤΗΓ. Α'ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Βης ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-15
           
Α' ΟΜΙΛΟΣ          
           
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 5/10/2014 16:00 ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ        
           
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/10/2014 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 12/10/2014 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ        
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014 16:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10/2014 16:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10/2014 13:30 ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ        
           
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10/2014 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 26/10/2014 16:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ        
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 13:30 ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/11/2014 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ        
           
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/11/2014 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ        
           
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 13:30 ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 11:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ        
           
           
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 13:30 ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ        
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/11/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΡΕΠΟ: ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ.        
           
           
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/12/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 13:30 ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/12/2014 15:00 ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ        
           
           
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡ. ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΥΓ/ΝΟΣ  ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/12/2014 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΕΠΟ: Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ        
           
           
           
                          Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ   ΤΑ ΜΕΛΗ    
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΙΜΑΣ   Β.ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ    
    Δ.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ    

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00