ΑΠΟΣΤΟΛΗ Μ.Ο. 22.1.2020

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΟΜΑΔΑΣ

ΑΓΩΝΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22/01/2020:

ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

O Ενωσιακός Προπονητής των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. ΠΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές της (K-12) και (K-14), να προσέλθουν στην AΠOΣΤΟΛΗ των Μεικτών ομάδων της ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ, ενόψει του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ,
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Κ-12(11:15 πμ)

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Κ-14(12:15 πμ)

Οι ποδοσφαιριστές της Μ.Ο. μας Κ-12, K-14 παρακαλούνται να έχουν μαζί τους το ΔΕΛΤΙΟ Ε.Π.Ο. καθώς και την ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ τους (πρωτότυπα).**ποδοσφαιρικά παπούτσια για χόρτο και επικαλαμύδες.

 

K-12 (2008/2009)

1.ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (2009) ΤΕΡΜ

2.ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ (2009)

3.ΒΑΡΖΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (2008)

4.ΚΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2008)

5.ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (2008)

6.ΤΣΙΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2008)

7.ΝΤΕΝΤΕΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (2009)

8.ΔΟΥΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ (2008)

10.ΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (TEΡM)(2008)

10.ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2008)

11.ΑΤΣΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (2009)

12.ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (2009)

13.ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (2008)

14.ΤΣΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (2009)

15.ΚΟΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (2008)

 

Κ-14(2006)

1. ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (2006 ) ΤΕΡΜ

2 . ΣΟΛΛΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (2006)

3. ΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (2006)

4. ΣΕΡΓΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2006)

5. ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (2006)

6. ΛΟΥΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (2006)

7. ΜΗΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2006)

8. ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΔΑΒΙΥΔ (2006)

9. ΓΑΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (2006)

10. ΚΑΚΑΒΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟ Σ (2006)

11. ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (2006)

12.ΖΗΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (2006)

13.ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (2006)

14 .ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (2006)

15. ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2006) ΤΕΡΜ

16 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (2006)

17.ΤΑΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (2006)

18.ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2006)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΡΧΗΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ : ΤΖΙΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

82307427 586088185562665 691086046384881664 n

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΕΣ, 20/1/2020

Κάλεσμα για προπόνηση των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 

O Ενωσιακός προπονητής καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές της (K-12) και (K-14), να προσέλθουν στην ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ των Μεικτών ομάδων της ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ ,ενόψει του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, στο γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ τη Δευτέρα 20/1/2020.

Ώρα προπόνησης: 15:15 ΠΑΙΔΩΝ: 2008-2009 (K-12)

ΩΡΑ προπόνησης:16:15 NEΩN: 2006-2007 (K-14)

ΕΝΩΣΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΤΗΛ: 6976684870

 

ΟΜΑΔΑ K-14 (2006/2007)

1.ΚΟΥΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2.ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3.ΓΑΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
4.ΖΗΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
5.ΜΠΛΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
6.ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ(ΤΕΡΜ)
7.ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
8.ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
9.ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
10.ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
11.ΤΑΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

12.ΚΩΣΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

13.ΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
14.ΛΟΥΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15.ΜΗΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16.ΣΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17.ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ(ΤΕΡΜ)
18.ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΔΑΥΙΔ
19.ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
20.ΜΑΡΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21.ΓΛΕΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
22.ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ XΡHΣTOΣ
23.ΚΑΚΑΒΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

ΟΜΑΔΑ Κ-12 (2008/2009)

1.ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
2.ΚΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
4.ΤΣΙΡΑΣ ΚΩΝ-ΝΟΣ
5.ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ(ΤΕΡΜ.)
6.ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΗΣ
7.ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8.ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
9.ΒΑΡΖΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10.ΝΤΕΝΤΕΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
11.ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
12.ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
13.ΤΣΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
14.ΑΤΣΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
15.ΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16.ΔΟΥΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ
17.ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
18.ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
19.ΜΕΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

20.ΚΟΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΡΟΣΟΧΗ!! ΟΦΕΙΛΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ

Ενόψει της χειμερινής μεταγραφικής περιόδου 2019-2020, σας γνωρίζουμε ότι σύμφωνα με το άρθρο 7 Οικονομικού Κανονισμού Ε.Π.Ο. και τον ισχύοντα Κανονισμό Ιδιότητας και Μεταγραφών ποδοσφαιριστών, τα σωματεία δεν μπορούν να αποκτούν, αποδεσμεύουν και να παραχωρούν με οποιοδήποτε τρόπο ποδοσφαιριστές αν οφείλουν χρηματικά ποσά για οποιοδήποτε λόγο σε υπερκείμενες Αρχές (Ε.Π.Σ. – Ε.Π.Ο.).

ΚΛΗΡΩΣΗ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ Κ-12

  • ·Παρακαλούνται οι εκπρόσωποι των παρακάτω Σωματείων της Ένωσης μας, όπως παρευρεθούν στην Κλήρωση Κυπέλλου Ερασιτεχνών Ε.Π.Σ. Π.-Λ. ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 22/1/2020 και ώρα 17:30 , στα Γραφεία της Ένωσής μας (Αρκαδίου 17, Πρέβεζα).
  1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  3. ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014
  4. ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
 
 
 
  • Παρακαλούνται επίσης οι Εκπρόσωποι των Σωματείων που έχουν δηλώσει συμμετοχή στο Πρωτάθλημα Υποδομών Κ-12, όπως παρευρεθούν στα γραφεία της Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ την Τετάρτη 22/1/2020 και ώρα 18:00 για μια συζήτηση-προτάσεις.

Προπόνηση Μ. Ο. 13/1/2020

              Κάλεσμα για προπόνηση των Μικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Ο Ενωσιακός προπονητής καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές της (K-12) και (K-14), να προσέλθουν στην ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ των Μεικτών ομάδων της ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣΑΣ ,ενόψει του ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, στο γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ τη Δευτέρα 13/1/2020.
Ώρα προπόνησης: 15:15 ΠΑΙΔΩΝ: 2008-2009 (K-12)
ΩΡΑ προπόνησης:16:15 NEΩN: 2006-2007 (K-14)
ΕΝΩΣΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΤΗΛ: 6976684870
 
ΟΜΑΔΑ K-14 (2006/2007)
 
1.ΚΟΥΤΡΑΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
2.ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3.ΓΑΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
4.ΖΗΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
5.ΜΠΛΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
6.ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ(ΤΕΡΜ)
7.ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
8.ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
9.ΑΝΔΡΕΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
10.ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
11.ΤΑΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
12.ΚΩΣΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
13.ΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
14.ΛΟΥΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15.ΜΗΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16.ΣΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17.ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ(ΤΕΡΜ)
18.ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΔΑΥΙΔ
19.ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
20.ΜΑΡΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21.ΓΛΕΝΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 
22.ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ XΡHΣTOΣ
23.ΚΑΚΑΒΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 
ΟΜΑΔΑ Κ-12 (2008/2009)
 
1.ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
2.ΚΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
4.ΤΣΙΡΑΣ ΚΩΝ-ΝΟΣ
5.ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ(ΤΕΡΜ.)
6.ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΗΣ
7.ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8.ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
9.ΒΑΡΖΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10.ΝΤΕΝΤΕΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
11.ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ ΚΩΝ-ΝΟΣ
12.ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
13.ΤΣΟΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
14.ΑΤΣΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
15.ΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16.ΔΟΥΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ
17.ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
18.ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
19.ΜΕΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
20.ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
21.ΚΟΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
22.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 
 

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30