ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος  ΟΜΙΛΟΣ     2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 4-11-2018 11.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
2 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 4-11-2018 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.
3 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4-11-2018 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
4 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 4-11-2018 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
  ΡΕΠΟ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000            
  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος  ΟΜΙΛΟΣ     2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 4-11-2018 11.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΖΩΤΟΣ Δ.
2 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΜΥΤΙΚΑ 4-11-2018 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
3 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΡΑΝΙΑΣ 4-11-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΖΗΚΑΣ Ν.
4 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 4-11-2018 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
  ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ            

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       8η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 3-11-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ.  
2 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 3-11-2018 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΦΙΤΣΑΣ Η.
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  3-11-2018 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
4 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 3-11-2018 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.  
5 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 3-11-2018 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΖΩΤΟΣ Δ.  
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΓΙΑΣ 3-11-2018 15.00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
7 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  Δ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ." 4-11-2018 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  

1. ΑNTIKAΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΛΟΓΩ ΚΩΛΥΜΑΤΟΣ.

2. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 7/11/2018.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΕΞ΄ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Α΄8η ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ   ΝΥΔΡΙΟΥ 07/11/18 15.15 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΣΧΟΣ Γ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος  ΟΜΙΛΟΣ   3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 11-11-2018 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
2 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 11-11-2018 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΠΑΣΧΟΣ Γ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
3 ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 11-11-2018 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΣΙΣΚΑΣ Σ.
4 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11-11-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
5 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΡΕΠΟ            
  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος  ΟΜΙΛΟΣ   3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 11-11-2018 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 11-11-2018 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
3 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 11-11-2018 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
4 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 11-11-2018 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΖΗΚΑΣ Ν. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
5 ΗΡ.ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΕΠΟ            

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00