ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (PLAY OFF-2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PLAY OFF (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)  
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 31/03/19 16.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 31/03/19 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (28ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 30/03/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΛΟΥΡΟΥ 30/03/19 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΚΕΦΗΣ Γ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΛΕΥΚΑΔΑΣ 30/03/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 30/03/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΓΙΑΣ 30/03/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 30/03/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 30/03/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΩΡΩΠΟΥ 30/03/19 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-TEΛIKOΣ)

  Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PLAY OFF (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)    
  ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 07/04/19 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (29ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 06/04/19 16.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" 06/04/19 16.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 06/04/19 16.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 06/04/19 16.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.  
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 06/04/19 16.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ 06/04/19 16.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΖΗΚΑΣ Ν.  
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 06/04/19 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 06/04/19 16.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΔΡΑΚΟΣ Ι.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30