ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17/03/19 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΠΑΠΠΑΣ Δ. ΩΡΟΛΟΓΑΣ Ι.  
2 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 17/03/19 15.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.  
3 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 17/03/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
  Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1 ΗΡΑΚ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17/03/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.  
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 17/03/19 11.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΦΙΤΣΑΣ Β. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η.  
3 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ 17/03/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (26ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ  ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16/03/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ  ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 16/03/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΓΙΑΣ 16/03/19 15.00 ΖΩΓΡΑΦΟΣ Σ. ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Λ. ΣΟΥΦΗΣ Χ.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 16/03/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 16/03/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 16/03/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 16/03/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 16/03/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΦΙΤΣΑΣ Η.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PLAY OFF  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ "ΣΥΓΓΟΥΝΑ" 24/03/19 16.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.
2 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24/03/19 16.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (27ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΒΑΛ/ΡΑΧΗΣ 23/03/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 23/03/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΖΩΤΟΣ Δ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΠΛΑΓΙΑΣ 23/03/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" 23/03/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 23/03/19 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 23/03/19 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 23/03/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΘΕΣΠ/ΚΟΥ 23/03/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΚΕΦΗΣ Γ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30