ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 03/03/19 12.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΒΕΪΤΗΣ Π.
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 03/03/19 11.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 03/03/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΦΙΤΣΑΣ Β. ΩΡΟΛΟΓΑΣ Ι.
Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 03/03/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 03/03/19 11.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΡΑΝΙΑΣ  03/03/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΗΡΑΚΛ. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΥΤΙΚΑ 03/03/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (24ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΓΙΑΣ 02/03/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΖΩΤΟΣ Δ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 02/03/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 02/03/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΩΡΩΠΟΥ 02/03/19 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 02/03/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 02/03/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΚΕΦΗΣ Γ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 02/03/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 02/03/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ - ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΟΡΙΣΜΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Λόγω έκτακτου κωλύματος του Διαιτητή ΜΠΑΙΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (τραυματισμός ),

οι ορισμοί Διαιτητών στους παρακάτω αγώνες διαμορφώνονται ως εξής:

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

     

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016

ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

02/03/19

15.00 

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π.

ΚΩΤΣΗΣ Θ.

ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.

Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ Α΄

ΒΟΗΘΟΣ Β΄

ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

03/03/19

15.00 

ΖΙΩΓΑΣ Α.

ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.

ΠΑΠΠΑΣ Δ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (25ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 09/03/19 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 09/03/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΛΟΥΡΟΥ 09/03/19 15.00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. ΣΙΑΤΗΣ Κ. ΛΑΜΠΡΟΥ Χ. 
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 09/03/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΛΑΓΙΑΣ 09/03/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" 09/03/19 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΚΕΦΗΣ Γ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 09/03/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 09/03/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΖΩΤΟΣ Δ. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (26ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (27ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (PLAY OFF-2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (28ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-TEΛIKOΣ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (29ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (30ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OUT (1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-PLΑY OFF (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΤΕΛΙΚΟΣ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (PLAY OUT-2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (PLAY OUT - 3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (PLAY OUT - 4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (PLAY OUT - 5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (PLAY OUT - 5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (PLAY OUT - 6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30