ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ-15ηΑΓΩΝ.,ΒΌΜ.-19ηΑΓΩΝ)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ.15ηΑΓΩΝ, Β΄ΌΜ.19ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 23/02/20 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π. ΤΖΙΝΕΡΗΣ Α.
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23/02/20 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 23/02/20 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 23/02/20 11.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23/02/20 11.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Γ.
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 23/02/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘ. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΖΩΤΟΣ Δ.
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 23/02/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΜΥΤΙΚΑ 23/02/20 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (23ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-23ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 22/02/20 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 22/02/20 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΤΖΙΝΕΡΗΣ Α.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 22/02/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.  
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 22/02/20 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΛΟΥΡΟΥ 22/02/20 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Δ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 22/02/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 22/02/20 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΖΩΤΟΣ Δ. ΩΡΟΛΟΓΑΣ Ι.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (24ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-24ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΔΗΜ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 29/02/20 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 29/02/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 29/02/20 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΖΙΩΓΑΣ ΑΛ.
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΩΡΩΠΟΥ 29/02/20 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΛΑΙΡΟΥ 29/02/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 29/02/20 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 29/02/20 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛ.16ηΑΓΩΝ.-ΒΌΜΙΛ.20ηΑΓΩΝ))

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ.16ηΑΓΩΝ, Β΄ΟΜ.20ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 08/03/20 15.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ.  
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΛΑΓΙΑΣ 08/03/20 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΖΙΩΓΑΣ ΑΛ.  
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ  08/03/20 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.  
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 08/03/20 11.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΔΗΜ.ΣΥΓΓΟΥΝΑ 08/03/20 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ 08/03/20 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΤΖΙΝΕΡΗΣ Α.  
ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 08/03/20 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Γ.  
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΓΙΑΣ 08/03/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30