ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 10/02/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.
2 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 10/02/19 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
3 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 10/02/19 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΛΑΖΑΡΟΥ Α. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
  Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 10/02/19 11.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΗΡΑΚΛ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 10/02/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
3 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΡΑΝΙΑΣ 10/02/19 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΝΙΚΟΥ Σ.

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ 09/02/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΖΩΤΟΣ Δ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 09/02/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ ΝΥΔΡΙΟΥ 09/02/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΓΙΑΣ 09/02/19 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 09/02/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 09/02/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ  ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΛΟΥΡΟΥ 09/02/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΚΕΦΗΣ Γ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 09/02/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ 09/02/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΖΩΤΟΣ Δ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 09/02/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ ΝΥΔΡΙΟΥ 09/02/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΓΙΑΣ 09/02/19 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 09/02/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 09/02/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ  ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΛΟΥΡΟΥ 09/02/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΚΕΦΗΣ Γ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 09/02/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 17/02/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 17/02/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ.
ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 17/02/19 11.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΛΑΖΑΡΟΥ Α. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΜΥΤΙΚΑ 17/02/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.
ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 17/02/19 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΝΙΚΟΥ Σ.
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛ. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΝΑΛΙΟΥ(ΣΥΓΓΟΥΝΑ) 17/02/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΕΝ ΑΓΩΝΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (23ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (24ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ - ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΟΡΙΣΜΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (25ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (26ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (27ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (PLAY OFF-2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (28ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-TEΛIKOΣ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (29ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (30ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OUT (1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30