ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 03/02/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 03/02/19 15.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.
ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 03/02/19 11.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΗΡ.ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 03/02/19 12.30 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΚΕΦΗΣ Γ.
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 03/02/19 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΑΝΑΛΙΟΥ"ΣΥΓΓΟΥΝΑ" 03/02/19 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 02/02/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 02/02/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 02/02/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 02/02/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 02/02/19 15.00 ΖΩΓΡΑΦΟΣ Σ. ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ Δ. ΣΟΥΦΗΣ Χ.  
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" 02/02/19 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΛΑΓΙΑΣ 02/02/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ  ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΛΟΥΡΟΥ 02/02/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΖΩΤΟΣ Δ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.  

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (11ηΑΓΩΝ)

ΚΑΤ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΒΌΜΙΛΟΣ 11η ΑΓΩΝ.(ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΒΒ11η ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 06/02/19 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝ.-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΩΡΩΠΟΥ 06/02/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 06/02/19 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 06/02/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΖΩΤΟΣ Δ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΕΝ ΑΓΩΝΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (23ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (24ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ - ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΟΡΙΣΜΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (25ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (26ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (27ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (PLAY OFF-2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (28ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-TEΛIKOΣ)
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (29ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30