ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α΄4η ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡ/ΚΟΥ ΦΟΡΤ.ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΘΕΣΠΡ/ΚΟΥ 14/10/17 16.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
Α΄4η ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14/10/17 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΦΙΤΣΑΣ Η.
Α΄4η AO ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 14/10/17 16.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
Α΄4η ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΗΡ.ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΥΔΡΙΟΥ 14/10/17 16.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
Α΄4η ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 14/10/17 16.00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΣΙΣΚΑΣ Σ.  
Α΄4η ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΛΟΥΡΟΥ  14/10/17 16.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
Α΄4η ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 14/10/17 16.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΜΠΑΚΟΣ Α.  
Α΄4η ΑΟ ΡΙΑ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 15/10/17 16.00 ΡΙΠΠΗΣ Μ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α΄5η ΦΟΡΤ.ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ BΑΛ/ΧΗΣ 21/10/17 16.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
Α΄5η ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡ/ΚΟΥ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 21/10/17 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α.  
Α΄5η ΗΡ.ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21/10/17 16.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΜΠΑΚΟΣ Α. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
Α΄5η ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ AO ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΡΓΑΣ 21/10/17 16.00 ΠΟΝΤΙΚΗΣ Κ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ.  
Α΄5η ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 21/10/17 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.  
Α΄5η ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΛΑΓΙΑΣ 21/10/17 16.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.  
Α΄5η ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 21/10/17 16.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.  
Α΄5η ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 22/10/17 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΠΟΝΤΙΚΗΣ Κ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ-2ηΑΓΩΝ,ΒΌΜ-2ηΑΓ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΑ2 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 22/10/17 11.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ.  
ΒΑ2 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 22/10/17 11.30 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΜΠΑΚΟΣ Α. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.  
ΒΑ2 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 22/10/17 16.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΒΑ2 ΑΝ/ΣΗ ΤΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΣΟΥΚ/ΔΩΝ 22/10/17 16.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
ΒΑ2 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΜΥΤΙΚΑ 22/10/17 16.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΒΒ2 ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΝΈΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 22/10/17 11.30 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.  
ΒΒ2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 22/10/17 11.30 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΖΩΤΟΣ Δ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΒΒ2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΠΑΡΓΑΣ 22/10/17 16.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
ΒΒ2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΓΙΑΣ 22/10/17 16.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΒΒ2 ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 22/10/17 16.00 ΡΙΠΠΗΣ Μ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΖΗΚΑΣ Ν.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α6η ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 25/10/17 16.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΖΩΤΟΣ Δ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
Α6η ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 25/10/17 16.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΚΩΤΣΗΣ Δ.  
Α6η ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ 25/10/17 16.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
Α6η ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 25/10/17 16.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
Α6η ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 25/10/17 16.00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
Α6η ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 25/10/17 16.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
Α6η ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 25/10/17 16.00 ΠΟΝΤΙΚΗΣ Κ. ΜΠΑΚΟΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
Α6η ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΛΟΥΡΟΥ 25/10/17 16.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.  

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00