ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.-11ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ.-14ηΑΓΩΝ.)

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΑΌΜ.11ηΑΓΩΝ-ΒΌΜ-14ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19/01/20 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΛΑΓΙΑΣ 19/01/20 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 19/01/20 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 19/01/20 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.
ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 19/01/20 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΓΙΑΣ 19/01/20 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ 19/01/20 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 19/01/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ  18/01/20 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η.  
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 18/01/20 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΔΗΜ"NEΣΤΟΡΙΔΗΣ" 18/01/20 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 18/01/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 18/01/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΛΟΥΡΟΥ 18/01/20 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 18/01/20 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.12ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ.15ηΑΓΩΝ) ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ.12ηΑΓΩΝ, Β΄ΌΜ.15ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΛΑΓΙΑΣ 26/01/20 15.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 26/01/20 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 26/01/20 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ.
ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 26/01/20 11.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 26/01/20 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26/01/20 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΔΗΜ.ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ 26/01/20 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΤΣΟΓΚΑΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 25/01/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 25/01/20 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΩΡΩΠΟΥ 25/01/20 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 25/01/20 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΔΗM.ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ 25/01/20 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 25/01/20 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 25/01/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.  

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30