ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 19/01/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.  
ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 19/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΙΚΟΥ Σ.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΓΙΑΣ 19/01/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" 19/01/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΛΑΓΙΑΣ 19/01/19 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 19/01/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.  
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ  ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΛΟΥΡΟΥ 19/01/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΖΗΚΑΣ Ν. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙ/ΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 19/01/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 27/01/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 27/01/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 27/01/19 11.00 ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 27/01/19 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΚΡΑΝΙΑΣ 27/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΜΥΤΙΚΑ 27/01/19 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ 26/01/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.  
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 26/01/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 26/01/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 26/01/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΝΥΔΡΙΟΥ 26/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 26/01/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΖΩΤΟΣ Δ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 26/01/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΡΑΠΤΗΣ Χ. .
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 26/01/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΔΡΑΚΟΣ Ι. 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (9η ΑΓΩΝ)

ΚΑΤ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-Α΄ΟΜΙΛ.9η ΑΓΩΝ.(ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Β΄9η ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ AΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 30/01/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
Β΄9η ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 30/01/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (11ηΑΓΩΝ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝ.-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΕΝ ΑΓΩΝΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (23ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (24ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ - ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΟΡΙΣΜΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (25ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (26ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF (1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (27ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30