ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ-12ηΑΓ,ΒΌΜ-12ηΑΓ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Β΄Α12 ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 21/01/18 11.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
Β΄Α12 ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ 21/01/18 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
Β΄Α12 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΜΥΤΙΚΑ 21/01/18 15.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΠΑΠΠΑΣ Δ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
Β΄Α12 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 21/01/18 15.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
Β΄Α12 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 21/01/18 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
Β΄Β12 ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΝΈΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 21/01/18 11.00 ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΖΗΚΑΣ Ν.  
Β΄Β12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΡΓΑΣ 21/01/18 11.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.  
Β΄Β12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 21/01/18 15.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.  
Β΄Β12 ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 21/01/18 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
Β΄Β12 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 21/01/18 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ Κ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α΄18 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 20/01/18 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΦΙΤΣΑΣ Η.
Α΄18 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΝΥΔΡΙΟΥ 20/01/18 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.  
Α΄18 ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 20/01/18 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
Α΄18 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ /ΧΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 20/01/18 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ.  
Α΄18 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΗΡ. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΡΟΥ 20/01/18 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.  
Α΄18 ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 20/01/18 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
Α΄18 ΑΟ ΡΙΑ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 20/01/18 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.  
Α΄18 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΛΑΓΙΑΣ 20/01/18 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ-13ηΑΓ,ΒΌΜ-13ηΑΓ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Β΄Α13 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 28/01/18 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.  
Β΄Α13 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28/01/18 11.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
Β΄Α13 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 28/01/18 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΖΩΤΟΣ Δ.  
Β΄Α13 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 28/01/18 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ.  
Β΄Α13 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 28/01/18 15.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.  
Β΄Β13 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΓΙΑΣ 28/01/18 11.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
Β΄Β13 ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΛΟΥΡΟΥ 28/01/18 11.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
Β΄Β13 ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 28/01/18 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΖΗΚΑΣ Ν.  
Β΄Β13 ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΠΑΡΓΑΣ 28/01/18 15.00 ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
Β΄Β13 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 28/01/18 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ Κ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α΄19 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΙΚΟΥ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ 27/01/18 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
Α΄19 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 27/01/18 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΦΙΤΣΑΣ Η.
Α΄19 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 27/01/18 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
Α΄19 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27/01/18 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ.  
Α΄19 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΡΓΑΣ 27/01/18 15.00 ΠΟΝΤΙΚΗΣ Κ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.  
Α΄19 ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 27/01/18 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
Α΄19 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 27/01/18 15.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
Α΄19 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 27/01/18 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΖΩΤΟΣ Δ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.  

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ (Α΄ΚΑΤ.20ηΑΓΩΝ.-Β΄ΚΑΤ.Α΄ΟΜ.15ηΑΓΩΝ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (23ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (24ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (21ης & 23ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (25ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (17η ΑΓΩΝ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Α΄ΟΜΙΛΟΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (26ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (27ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (28ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-PLAY OFF (Α΄ΦΑΣΗ-1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00