ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΑΛAN/ΧΗΣ 12/01/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 12/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΖΩΤΟΣ Δ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 12/01/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 12/01/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΩΡΩΠΟΥ 12/01/19 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔH" 12/01/19 15.00 ΡΙΠΠΗΣ Μ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 12/01/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.  
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΓΙΑΣ 12/01/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΑΛAN/ΧΗΣ 12/01/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 12/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΖΩΤΟΣ Δ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 12/01/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 12/01/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΩΡΩΠΟΥ 12/01/19 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔH" 12/01/19 15.00 ΡΙΠΠΗΣ Μ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 12/01/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.  
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΓΙΑΣ 12/01/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝ-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                          14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Α΄14η ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΑΓΙΑΣ 16/01/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
Α΄14η ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 16/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΥΤΡΑΣ Ν.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 20/01/19 15.00 ΖΩΤΟΣ Δ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 20/01/19 11.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.  
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 20/01/19 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 20/01/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΑΝΑΛΙΟΥ"ΣΥΓΓΟΥΝΑ" 20/01/19 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.  
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 20/01/19 12.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (9η ΑΓΩΝ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (11ηΑΓΩΝ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝ.-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΕΝ ΑΓΩΝΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (23ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (24ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ - ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΟΡΙΣΜΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (25ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30