ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΑΛAN/ΧΗΣ 12/01/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 12/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΖΩΤΟΣ Δ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 12/01/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 12/01/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΩΡΩΠΟΥ 12/01/19 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔH" 12/01/19 15.00 ΡΙΠΠΗΣ Μ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 12/01/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.  
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΓΙΑΣ 12/01/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΑΛAN/ΧΗΣ 12/01/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 12/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΖΩΤΟΣ Δ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 12/01/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 12/01/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΩΡΩΠΟΥ 12/01/19 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔH" 12/01/19 15.00 ΡΙΠΠΗΣ Μ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 12/01/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.  
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΓΙΑΣ 12/01/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝ-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                                          14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Α΄14η ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΑΓΙΑΣ 16/01/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
Α΄14η ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 16/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΥΤΡΑΣ Ν.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 20/01/19 15.00 ΖΩΤΟΣ Δ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 20/01/19 11.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.  
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 20/01/19 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 20/01/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΚΑΝΑΛΙΟΥ"ΣΥΓΓΟΥΝΑ" 20/01/19 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.  
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 20/01/19 12.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00