ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -14ηΑΓΩΝ.(ΔΙΑΚΟΠΕΝ-ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ 12΄)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-14η ΑΓΩΝ.            (ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΌ 12΄)  ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ 27/12/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (Β΄ΟΜΙΛ.-11ηΑΓΩΝ)

ΚΑΤ B΄ΚΑΤΗΓ.-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ-11ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
´´11 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΔΗΜ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 29/12/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΑΌΜΙΛΟΣ (ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ-9ηΑΓΩΝ)

ΚΑΤ B΄ΚΑΤΗΓ.(ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Β΄Α΄9 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 03/01/20 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΒΌΜΙΛΟΣ-12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΝΕΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 05/01/20 11.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 05/01/20 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 05/01/20 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΖΙΩΓΑΣ ΑΛΕΞ.
ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 05/01/20 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛ-10ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛ-13ηΑΓΩΝ))
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.-11ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ.-14ηΑΓΩΝ.)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.12ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ.15ηΑΓΩΝ) ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΑΌΜΙΛΟΣ (ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ-12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛΟΣ-13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΒΌΜΙΛΟΣ-16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ))
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΒΌΜ.17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ-15ηΑΓΩΝ.,ΒΌΜ.-19ηΑΓΩΝ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (23ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30