ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ-10ηΑΓΩΝ,ΒΌΜ-10ηΑΓ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Β'A10 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 07/01/18 11.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
Β'A10 ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ 07/01/18 11.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.  
Β'A10 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 07/01/18 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
Β'A10 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 07/01/18 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
Β'A10 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 07/01/18 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α.  
Β΄Β10 ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 07/01/18 11.00 ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
Β΄Β10 ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 07/01/18 11.00 ΤΣΙΩΡΗΣ Π. ΛΑΜΠΡΟΥ Χ. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Α.  
Β΄Β10 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΠΑΡΓΑΣ 07/01/18 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
Β΄Β10 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 07/01/18 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
Β΄Β10 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΓΙΑΣ 07/01/18 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α΄16η ΑΜΒΡΑΚ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 06/01/18 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α.  
Α΄16η ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΛΟΥΡΟΥ 06/01/18 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
Α΄16η ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΛΑΓΙΑΣ 06/01/18 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΖΩΤΟΣ Δ. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.  
Α΄16η ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΡΓΑΣ 06/01/18 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΟΝΤΙΚΗΣ Κ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
Α΄16η ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 06/01/18 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
Α΄16η ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ  ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 06/01/18 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΛΑΖΑΡΟΥ Α. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.  
Α΄16η ΑΟ ΡΙΑ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 06/01/18 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
Α΄16η ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 06/01/18 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ-11ηΑΓ,ΒΌΜ-11ηΑΓ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
B'A11 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 14/01/18 11.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
B'A11 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ 14/01/18 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.  
B'A11 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 14/01/18 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΖΩΤΟΣ Δ.  
B'A11 ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 14/01/18 15.00 ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ.  
B'A11 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14/01/18 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.  
Β΄Β11 ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΛΟΥΡΟΥ 14/01/18 11.00 ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΖΗΚΑΣ Ν.  
Β΄Β11 ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΡΓΑΣ 14/01/18 11.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
Β΄Β11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 14/01/18 15.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
Β΄Β11 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 14/01/18 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
Β΄Β11 ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 14/01/18 15.00 ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ Κ. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΤΟΛΗΣ Λ. ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ Κ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α΄17η ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13/01/18 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
Α΄17η ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ  ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 13/01/18 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
Α΄17η ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΡΓΑΣ 13/01/18 15.00 ΠΟΝΤΙΚΗΣ Κ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.  
Α΄17η ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 13/01/18 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
Α΄17η ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ  ΒΑΛ/ΡΑΧΗΣ 13/01/18 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
Α΄17η ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ ΑΜΒΡΑΚ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 13/01/18 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΚΕΦΗΣ Γ. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
Α΄17η ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 13/01/18 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
Α΄17η ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΡΙΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13/01/18 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.  

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ (Α΄ΚΑΤ.20ηΑΓΩΝ.-Β΄ΚΑΤ.Α΄ΟΜ.15ηΑΓΩΝ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (23ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (24ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (21ης & 23ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (25ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (17η ΑΓΩΝ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Α΄ΟΜΙΛΟΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (26ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00