ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 06/01/19 15.00 ΖΩΤΟΣ Δ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
2 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 06/01/19 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.
3 ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 06/01/19 11.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ.
4 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 06/01/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΣΙΣΚΑΣ Σ.
  Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΗΡΑΚΛ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 06/01/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
2 ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 06/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
3 ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 06/01/19 12.30 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 06/01/19 15.00 ΖΩΤΟΣ Δ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
2 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 06/01/19 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.
3 ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 06/01/19 11.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ.
4 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 06/01/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΣΙΣΚΑΣ Σ.
  Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΗΡΑΚΛ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 06/01/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
2 ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 06/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
3 ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 06/01/19 12.30 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΓΙΑΣ 05/01/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" 05/01/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
3 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΠΛΑΓΙΑΣ 05/01/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  
4 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 05/01/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.  
5 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ  ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ2015 ΛΟΥΡΟΥ 05/01/19 15.00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Θ. ΚΥΡΙΑΚΟΥ Χ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
6 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ  ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 05/01/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.  
7 ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ 05/01/19 15.00 ΤΣΙΩΡΗΣ Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Α.  
8 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 05/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 13/01/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
2 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 13/01/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
3 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13/01/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΖΩΤΟΣ Δ. ΝΙΚΟΥ Σ.
  Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΜΥΤΙΚΑ 13/01/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
2 ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 13/01/19 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΙΣΚΑΣ Σ.
3 ΗΡΑΚΛ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13/01/19 15.00 ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝ-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (9η ΑΓΩΝ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (11ηΑΓΩΝ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝ.-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΕΝ ΑΓΩΝΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (23ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30